2022'de Redmi Note 7 alınır mı?

XDaRKWaRRıoRX

Decapat
Yer
Türkiye
Sahbinden'de 2100 TL'ye temiz bir Redmi Note 7 telefon buldum. Sizce bu telefon 2022'de iyi olur mu? Alayım mı?

2-3 sene önce kullanan bir tanıdığımda hayalet ekran sorunu çıktı. Sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahbinden'de 2100 TL'ye temiz bir Redmi Note 7 telefon buldum. Sizce bu telefon 2022'de iyi olur mu? Alayım mı?

2-3 sene önce kullanan bir tanıdığımda hayalet ekran sorunu çıktı. Sorun çıkartır mı?
Hayalet ekran çok yaygın Note 7 ve 8'de bence eskidi telefon alınmaz.

2100TL'ye Redmi Note 8-8 Pro (belki) bulabilirsin.

Benim eski telefonum Note 7 telefonda kasma donma yoktu ama hayalet ekran fazlaydı. Tavsiye etmem.

İşlemcisi gerçekten fiyatına göre çok sağlam ama ekran kalitesi ve bataryası çok kötü. 2019 yazında almıştım, hala kullanıyorum. Telefonun sol kenarı kalınlaştı, sanırım batarya şişti. Kılıfla beraber çok rahatsız ediyor. Hayalet ekran rahatsız etmiyor beni, o sıkıntı değil.

Kendim yaşadım hocam? Redmi Note 8'imde bayağı bayağı hayalet ekran vardı. Simgeler gözüküyordu başka uygulamalarda.

Kronik bir sorun değil hocam. Sizin cihazınızda sorun oldu diye kronik olacak değil. Redmi Note 7'ler de tamamen yaygın.

Geri
Yukarı