2022'de RX 570 alınır mı?

blackdeadly

Kilopat
2.el Gigabyte Aorus 4 GB 3100'den alınır mı? Daha iyisi bulunur mu bu bütçede 2.el de.
Mevk: İstanbul.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle almaaa! Bende rog strix rx570 4gb var driver wattman vs hataları yüzünden tövbe ettim amd ekran kartlarına. Alacaksan kesinlikle nvdida almalısın. Ben ileriki zamanlarda kesinlikle nvidia kart alacağım.
Kart gayet güzel. Bu Nvidia Fanboyu arkadaşımızı pek dinlemeyin lütfen. Ama aynı fiyata 1650S ya da 1660 bulduysan kesinlikle onu al.
Kesinlikle almaaa! Bende ROG STRIX RX570 4 GB var driver WattMan vs hataları yüzünden tövbe ettim AMD ekran kartlarına. Alacaksan kesinlikle NVIDIA almalısın. Ben ileriki zamanlarda kesinlikle NVIDIA kart alacağım.
Hatta ekran kartını beğenmediysen bana ver istersen.

Kart gayet güzel. Bu Nvidia Fanboyu arkadaşımızı pek dinlemeyin lütfen. Ama aynı fiyata 1650S ya da 1660 bulduysan kesinlikle onu al.

Hatta ekran kartını beğenmediysen bana ver istersen.
Kullandığım kart hakkında yorum yapmamın neresinde sıkıntı var acaba ?

Valla alınır alınmaz bişey diyemem ama tanıdığım bi ikinci elci var. orda aradığını bulabilirsin bi ihtimal. Seçenek varsa bi bak değerlendir derim. Sitesinde ikinci el eşya alanlar yazdığına bakma elektronikte var telefonda bilgisayarda. Belki ekran kartı falanda vardır sormak lazım. Google a spothane diye arattır açık adres iletişim ve konum bilgileri çıkıyor direk.

Kullandığım kart hakkında yorum yapmamın neresinde sıkıntı var acaba ?
Sıkıntı yok. Ama senin yapığın fanboyluk oluyor. Ayrıca Nvidia'yı çok beğenen biri olarak RX 570 gayet iyi bir kart şu ekonomik şartlarda.

Geri
Yukarı