Rehber 2022'de Sony PSP alınır mı?

Hocam nasıl kırıldı?
Sinirlenince fırlatıyordum mal gibi biraz sert fırlatınca kırılıp dağıldı bende çöpe atmıştım ama o zaman değerini bilmiyordum cihazın. Kenarda köşe de tutmak için alacağım şimdi çalışır vaziyette bulursam en azından köy evine koyarım hiç bir şey olmasa bile canım sıkılınca açar 1-2 oyun atarım diye düşünüyorum.

PSP, PS3 ve PS4 alınır mı? Sorusu dönüyordu kafamda. Benim aradığım türde bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.
Eğer gezerken oynamayacaksanız PSP pek tavsiye etmem. En dandik bilgisayara emülatör indirip gamepad ile oynarsınız.

PS3 ve PS4 tamamen bulduğunuz fiyatlara ve temizliğine bağlı. İkisi de güzel aletler.

Eğer gezerken oynamayacaksanız PSP pek tavsiye etmem. En dandik bilgisayara emülatör indirip gamepad ile oynarsınız.

PS3 ve PS4 tamamen bulduğunuz fiyatlara ve temizliğine bağlı. İkisi de güzel aletler.
Temizliğini nasıl anlarsınız bilmem ama eskimiş PS3 eğer düzgün bakılmadıysa zamanla çöp oluyor. Bende grafik işlemcisi yanmıştı. O zaman tamiri yeni bir PS3 almakla neredeyse aynı fiyat oludğundan komple PS3'ü, oyunları, gamepadleri, wii gibi kullanmayı sağlayan kamera ve aparatları 1000 TL'nin biraz üstüne satmıştım.

Final fantasy oyunu vardı pspde sanırım final fantasy vii olması lazım. Çok güzeldi grafikleri.

PATAPON. PSP’nin en ikonik oyunlarından. Müthiş oynanış mekaniği. Keyifli grafikler.

Pes 2009 :) anılarım canlandı. Pspde çok zevkliydi.

Bir de oynarken aşırı zevk aldığım, hunharca büyücü kastığım müthiş bir rpg oyunu vardı. Adını hatırlamıyorum. Adında “silver” kelimesi geçiyordu. Oyunu hatırlarsam yazacağım. Ah, nasıl unuturum… Aklıma gelse de gameplay videolarında kaybolsam :)

PSP için emülatör tat verir yani. Geçen benim laptopa PS3 emülatörü indirip oyun kurdum. 10-15 aralığında FPS verdi. Kurmamla silmem bir olmuştu.
PS3 emülatörleri düzgün çalışmıyor. Bu olay aletin bir donanımı ile alakalıydı sanırım. Ben R5 3500x ve 2060S ile 30fps alamadım çoğu oyunda.

Final fantasy oyunu vardı pspde sanırım final fantasy vii olması lazım. Çok güzeldi grafikleri.

PATAPON. PSP’nin en ikonik oyunlarından. Müthiş oynanış mekaniği. Keyifli grafikler.

Pes 2009 :) anılarım canlandı. Pspde çok zevkliydi.

Bir de oynarken aşırı zevk aldığım, hunharca büyücü kastığım müthiş bir rpg oyunu vardı. Adını hatırlamıyorum. Adında “silver” kelimesi geçiyordu. Oyunu hatırlarsam yazacağım. Ah, nasıl unuturum… Aklıma gelse de gameplay videolarında kaybolsam :)
Searching for Silver ROMs

Hocam linke bakın PSP oyunları da var arada. Bulursanız haber verin biz de oynayalım.

PSP, PS3 ve PS4 alınır mı? Sorusu dönüyordu kafamda. Benim aradığım türde bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.

Hocam sizin için ayrı bir şekilde yazayım, PSP yolda ve köy gibi yerlerde cebinize sığacak bir ps1/oyun canavarıdır. PS3 ise (fat kasadan uzak durun) dar gelirli insanlar için GTA 5, Tekken, Activision gibi oyunları oynatabileceği Max düzeyde oynatan bir konsol. PS4 ise Online oyunlar, klavye mouse desteği, 60 FPS Call of Duty, Fortnite vb oyunlar için güzel bir konsol ama beni yıkan bir olay GTA Online'de 15FPS üstü veremiyor, zorlanıyor makine.

Sinirlenince fırlatıyordum mal gibi biraz sert fırlatınca kırılıp dağıldı bende çöpe atmıştım ama o zaman değerini bilmiyordum cihazın. Kenarda köşe de tutmak için alacağım şimdi çalışır vaziyette bulursam en azından köy evine koyarım hiçbir şey olmasa bile canım sıkılınca açar 1-2 oyun atarım diye düşünüyorum.

Hocam aynı şeyi iPhone 5S ile yaptım.

PS3 emülatörleri düzgün çalışmıyor. Bu olay aletin bir donanımı ile alakalıydı sanırım. Ben R5 3500x ve 2060S ile 30fps alamadım çoğu oyunda.

Hocam linke bakın PSP oyunları da var arada. Bulursanız haber verin biz de oynayalım.
Hocam sen harikasın. Oyunun adı SILVERFALL. Off müthiş. Gerçekten bulduğuma o kadar sevindim ki hiçbir listede yer almıyor oyun. Ama aşırı zevkliydi. Tavsiye ediyorum onu da 😍

PS3 emülatörleri düzgün çalışmıyor. Bu olay aletin bir donanımı ile alakalıydı sanırım. Ben R5 3500X ve 2060S ile 30FPS alamadım çoğu oyunda.

Hocam emulator düşmanı birisiyim. O konsolu elimde tutmak kadar huzur verici bir şey yok benim için.

Hocam sen harikasın. Oyunun adı sılverfall. Off müthiş. Gerçekten bulduğuma o kadar sevindim ki hiçbir listede yer almıyor oyun. Ama aşırı zevkliydi. Tavsiye ediyorum onu da 😍

Sevindim hocam, iyi oyunlar!

Geri
Yukarı