2022'de PSP alınır mı?

tamam prof bey have fun 64 yetmezse 1tb alırız oda olmasa uzay cagından 1pb getirirz öneriyi bile tersleyen tuaf bi toplumsunuz gerçekten komik.
1.000 TL'lik konsol konusuna 5.000 TL'lik 64GB tablet atıyorsun daha sonra 64GB az ve 1.000 TL nerede, 5.000 TL nerede diyince ne tuhaf bir toplumsunuz diyorsun. Git sen al o zaman.

tamam prof bey have fun 64 yetmezse 1tb alırız oda olmasa uzay cagından 1pb getirirz öneriyi bile tersleyen tuaf bi toplumsunuz gerçekten komik
Hocam neyin tartışmasındasın sen? Konunun açıldığı yer "Diğer Konsollar" ve konu ise PSP alınır mı? Siz kalkmış bence Ipad alın diyorsunuz ve üstüne insanlar ile terbiyesizce konuşuyorsunuz. Konu ve konu başlığına uymayan öneriler verip de e ben öneri verdim önerileri bile tersliyorsunuz diye toplumu suçluyorsun bir de. Yüzsüzlüğün kaçıncı seviyesi bu. İlla bir öneri vereceksen üsluba uygun bir şekilde; "Bakın hocam şu fiyata konsol değil ama güzel tabletler var, isterseniz bakın belki daha çok işinize yarayabilir" tarzında bir yorum yaparsın. Boş konuşmaya ne meraklısınız ya.

Uzun detaylı ve açıklayıcı bir yazı yazınca "PrOfEsÖr bEY" diyerek dalga geçiyorsunuz, bana 64 yetmiyor 128GB bile bana anca yetiyor (Kullandığım photoshop gibi programlar + bilgisayardan tablete yedeklediğim dosyalar) gidip öyle güzelim bir tabletten saçma saçma oyunlar oynayacaksan 64 bile fazla (daha fazla tablet hakkında herhangi bir konu başlatmayalım rica ediyorum)

şuraya bi soru sorsam bukadar yorum gelmezdi drama olunca kosuyorsunuz lütfen yanıtlamayın konuya baska bi mesaj yazmıycam arkadaşlar sadece konsolun demode kaldıgına itafen ipad önerdim bir çok işi görüyor ve daha fazla kullanım gelecegi sunuyor ios tablet sadece öneri bunu alsın diye diretmedim zaten lütfen yaıntlamayın okuyup yorum yazma gereksiniminde bulunmöayın

şuraya bi soru sorsam bukadar yorum gelmezdi drama olunca kosuyorsunuz lütfen yanıtlamayın konuya baska bi mesaj yazmıycam arkadaşlar sadece konsolun demode kaldıgına itafen ipad önerdim bir çok işi görüyor ve daha fazla kullanım gelecegi sunuyor ios tablet sadece öneri bunu alsın diye diretmedim zaten lütfen yaıntlamayın okuyup yorum yazma gereksiniminde bulunmöayın
Hocam iyide konumuzun tabletle gram ilgisi yok öncelikle bunu söyleyeyim ayrıca olayın dramayla bir ilgisi yok yaptığım açıklamayla dalga geçip bizi suçladığın için sana yazdığın mesajın gereksiz olduğunu anlatan farklı yorumlar gönderdik

10 tlye bulamazsın 2. elci fln varsa ancak oda oyuna göre değişir
Umd demek istedin galiba ve oyun yüklemek basit intarnetten araştır burda anlatırım fakat technopat korsana destek vermiyor

Neyse ben o zaman alırsam 2. El param güvendeyle 420 TL'ye 4 oyun vereni alırım, alırsam.
Umd demek istedin galiba ve oyun yüklemek basit intarnetten araştır burda anlatırım fakat technopat korsana destek vermiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı