Rehber 2022'de Sony PSP alınır mı?

Gayet güzel olmuş. Elinize sağlık. Bu rehbere ek olarak PS Vita'yı da eklerseniz çok daha güzel olur. PS Vita'nın artılarını eksilerini emulator gücünü ve port oyunlarınıda ekleyebilirsiniz.

Siz isteyin ben yaparım hocam.

Gayet güzel olmuş. Elinize sağlık. Bu rehbere ek olarak PS Vita'yı da eklerseniz çok daha güzel olur. PS Vita'nın artılarını eksilerini emulator gücünü ve port oyunlarınıda ekleyebilirsiniz.

Yazıyorum şuan hocam...

Şu anda onaylamada hocam ortalama 45 dakikada bitirdim bir 20 40 dakikaya okursunuz.

2022'de PS Vita alınır mı? alın hocam.

Son düzenleme:
Büyük ellilere hitap eden bir konsol.

Fırın küreği kadar elleri olan bir insan olarak söylüyorum. PSP 1000 daha rahat geliyor büyük elliler için. Nedenini bilmiyorum. Yine de 3000 fena değil. Tabii bu benim düşüncem.

Sizin önerilerinizide bekliyorum.

Dante's Inferno, DMC'nin PSP versiyonu gibi. Ayrıca güzel bir filmi de var. PSP konsolum olursa alacağım oyunun bu olduğunu düşünüyorum. Android'de emülatör ile birlikte oynamıştım.

Sinirlenince fırlatıyordum mal gibi biraz sert fırlatınca kırılıp dağıldı bende çöpe atmıştım ama o zaman değerini bilmiyordum cihazın. Kenarda köşe de tutmak için alacağım şimdi çalışır vaziyette bulursam en azından köy evine koyarım hiçbir şey olmasa bile canım sıkılınca açar 1-2 oyun atarım diye düşünüyorum.

Hayatımda hiçbir cihaza sert davranmadım. Nasıl bu kadar agresif oluyorsunuz anlamıyorum, umarım anlamamaya devam ederim.

En dandik bilgisayara emülatör indirip gamepad ile oynarsınız.

GT130M ekran kartlı bir laptopum var ppsspp emülatörü tam randımanlı çalışmıyor, ayrıca orijinal hissini vermiyor emülatör kullanmak (en azından ben için).

Orijinal mario gerçekten zor.

Sadece 2 kere bitirmiş biri olarak söylüyorum. Çok zor.

Hocam gönül almak ister ama bahsettiğim konsolu 1995'te yapmayı bıraktılar. İstesem de paramın yetmeyeceğine inanıyorum.

Türkiye'de bulunmuyor diye biliyorum. Yurt dışından almalısınız o da eBay kalktığı için imkansız.

Fırın küreği kadar elleri olan bir insan olarak söylüyorum. PSP 1000 daha rahat geliyor büyük elliler için. Nedenini bilmiyorum. Yine de 3000 fena değil. Tabii bu benim düşüncem.

Dante's Inferno, DMC'nin PSP versiyonu gibi. Ayrıca güzel bir filmi de var. PSP konsolum olursa alacağım oyunun bu olduğunu düşünüyorum. Android'de emülatör ile birlikte oynamıştım.

Hayatımda hiçbir cihaza sert davranmadım. Nasıl bu kadar agresif oluyorsunuz anlamıyorum, umarım anlamamaya devam ederim.

GT130M ekran kartlı bir laptopum var ppsspp emülatörü tam randımanlı çalışmıyor, ayrıca orijinal hissini vermiyor emülatör kullanmak (en azından ben için).

Sadece 2 kere bitirmiş biri olarak söylüyorum. Çok zor.

Türkiye'de bulunmuyor diye biliyorum. Yurt dışından almalısınız o da eBay kalktığı için imkansız.
Merak eden kişilere güzel yardım etmişsiniz,Teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı