2022'de Windows 8.1 kullanılır mı?

Abi mavi ekran aldığını söyleyenler olabilir ama öyle değil. yılda 1 kere falan alıyorum, o da en fazla. Ve hala pek çok uygulama 8.1 destekliyor. Eski bilgisayarın varsa Windows 8.1 Home kullanmanı öneririm, Pro'ya göre performans farkı çok. Kısacası destek kesilmeden önce yükle, sonra zor bulursun.

Abi mavi ekran aldığını söyleyenler olabilir ama öyle değil. yılda 1 kere falan alıyorum, o da en fazla. Ve hala pek çok uygulama 8.1 destekliyor. Eski bilgisayarın varsa Windows 8.1 Home kullanmanı öneririm, Pro'ya göre performans farkı çok. Kısacası destek kesilmeden önce yükle, sonra zor bulursun.
Mac kullandığıma bakmayın, yeni değiştirdim, aslında geçebilsem hala Windows kullanırdım. Yanii bilgim var bu konularda.

Abi mavi ekran aldığını söyleyenler olabilir ama öyle değil. Yılda 1 kere falan alıyorum, o da en fazla. Ve hala pek çok uygulama 8.1 destekliyor. Eski bilgisayarın varsa Windows 8.1 Home kullanmanı öneririm, Pro'ya göre performans farkı çok. Kısacası destek kesilmeden önce yükle, sonra zor bulursun.

Web archive sitesinden bulabilir

Eski sistemlerde çok stabil bir işletim sistemi, ben ikinci bilgisayarımda Chrome gibi kritik uygulamalar desteği kesene kadar kullanmaya devam edeceğim.

Geri
Yukarı