2023 anlaşmalı kargo ücreti fiyatları nedir?

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Merhaba. İnternet üzerinden kozmetik ürün satışları yapmayı planlıyoruz. Yurtiçi Kargo'ya da Aras Kargo'nun paket başına ücreti ne kadardır?

Dolap uygulaması tüm firmalar ile anlaşmalı, fakat bir yazıda yurt içi ile ayrı sözleşmesi var yazıyordu. 1 adet parfüm için kargo ücreti 22.90 TL denilmiş. Dediklerim net bilgi değil fakat en düşük desinin bile 20 TL olduğunu biliyorum PTT'de. Ortalama küçük paketler 1 parfüm vs, 20 ile 25 TL arasında ücret çıkar.
Anlaşmaya bağlı olarak şu kadar paket garantisi verirseniz ücret düşebilmekte, lojistik sektörü ile ilgili biraz bilgi sahibiyim.

Dolap uygulaması tüm firmalar ile anlaşmalı, fakat bir yazıda yurt içi ile ayrı sözleşmesi var yazıyordu. 1 adet parfüm için kargo ücreti 22.90 TL denilmiş. Dediklerim net bilgi değil fakat en düşük desinin bile 20 TL olduğunu biliyorum PTT'de. Ortalama küçük paketler 1 parfüm vs, 20 ile 25 TL arasında ücret çıkar.
Anlaşmaya bağlı olarak şu kadar paket garantisi verirseniz ücret düşebilmekte, lojistik sektörü ile ilgili biraz bilgi sahibiyim.
Tamam ama şöyle bir şey düşünüyorum ben;
A ürünün instagram hesabı olacak. İnstagram dan reklam vereceğim "sipariş oluştur-ver" dediği zaman ürünün sitesine gidecek. Siparişi oradan oluşturacak.
Satışı dolap üzerinden yapmayacağım yani.

Tamam ama şöyle bir şey düşünüyorum ben;
A ürünün instagram hesabı olacak. İnstagram dan reklam vereceğim "sipariş oluştur-ver" dediği zaman ürünün sitesine gidecek. Siparişi oradan oluşturacak.
Satışı dolap üzerinden yapmayacağım yani.
Hocam ben Dolap olarak örnek verdim sadece sizi de anladım dediğiniz gibi de sorun olmaz. Kurumsal olarak kargo firmasına başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden.

arkadaşlar merhaba, postu dirilteceğim, özür dilerim.
sorum şu; izmirden bir müzik seti aldım. satıcı bana anlaşmalı kargo ile indirimli gönderirirz dedi. tamam dedim. ürün iki koli ve yaklaşık 12 kg kadar. aras firmasını aradım bana alıcı ödemeli dediler ve 272 tl tutacağını söylediler. sizce satıcı benimle dalga mı geçti?

Geri
Yukarı