2023 LGS soruları nasıl olur?

Benim girdiğim dönemde örnek sorularla sınav sorularının alakası yoktu. Sadece sistemi öğrencilere öğretmek için sorulan, önemli olanın konu bilgisi olmadığı göstermek olduğunu düşünüyorum.
Matematik belirleyicidir.

Bu sene LGS'ye gireceğim ve örnek sorular da bu sene sözel daha zor gibi gözüküyor, matematiği kolaylaştırıp sözeli zor yapmaları gibi bir şey söz konusu olabilir mi, öğretmenlerimiz de böyle söylüyor?

Sana şöyle söyleyim bu biraz tahmin etmesi zor gibi ben girdiğimde sayısal orta zorlukta sözel zordu yani sözel zor olursa sayısal çok olay olur gibi bir durum yok 10 soruluk dersler çok kolaydı benim senemde hepsini fulledim ama sırf matamatik yapamadığımdan battım sende öyle bir hataya düşme sözel zor olacak büyük ihtimal 2 sinede eşit çalış zor olana daha çok dikkat verme ver tabide diğerini daha az gözden geçirme gibi bir durum yapma şimdiden bıl şanslar :D

Sana şöyle söyleyim bu biraz tahmin etmesi zor gibi ben girdiğimde sayısal orta zorlukta sözel zordu yani sözel zor olursa sayısal çok olay olur gibi bir durum yok 10 soruluk dersler çok kolaydı benim senemde hepsini fulledim ama sırf matamatik yapamadığımdan battım sende öyle bir hataya düşme sözel zor olacak büyük ihtimal 2 sinede eşit çalış zor olana daha çok dikkat verme ver tabide diğerini daha az gözden geçirme gibi bir durum yapma şimdiden bıl şanslar :D
Kaç puan aldınız hocam?

Geri
Yukarı