2023 LGS soruları nasıl olur?

NeqetRia

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Gaming X 1050TI,R5 2600X.Acer Nitro 5 3050,R5 5600H.
Meslek
Editör
Bu sene LGS'ye gireceğim ve örnek sorular da bu sene sözel daha zor gibi gözüküyor, matematiği kolaylaştırıp sözeli zor yapmaları gibi bir şey söz konusu olabilir mi, öğretmenlerimiz de böyle söylüyor?

KS
KS
NeqetRia

NeqetRia

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Meslek
Editör
Eğer böyle bir şey olursa gerçekten çok iyi olur, sözel zor değil yapabiliyorum tek zorlandığım matematik.

Untimely

Decipat
Daha fazla  
Bu sene LGS'ye gireceğim ve örnek sorular da bu sene sözel daha zor gibi gözüküyor, matematiği kolaylaştırıp sözeli zor yapmaları gibi bir şey söz konusu olabilir mi, öğretmenlerimiz de böyle söylüyor?

Benim girdiğim LGS'de sözel çok kazıktı helede Türkçe sayısalda biraz zordu bu sefer tam tersi olabilir.

God Father

Centipat
Yer
Ankara
Hocam kesin birşey diyemem. MEB'in sağı solu belli olmaz. Geçen sene matematiğin zor olacağı söyleniyordu sözelden(özellikle Türkçeden) zorladılar. Her derse çalışın. Sakın bu sene x dersi zor olacak diye x'e çalışıp y'ye çalışmamazlık etmeyin.

Carl CJ Johnson

Picopat
Daha fazla  

Ben bu yıl girdim. Türkçe daha zordu yani şu zor olur bu zor olur mantığı ile çalışmayın hepsine gereken önemi verin. Biz matematik aşırı zor olur diğerlerini yaparız diyorduk arkadaşlarla ama Türkçede batırdık.

KS
KS
NeqetRia

NeqetRia

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Meslek
Editör
Ben bu yıl girdim. Türkçe daha zordu yani şu zor olur bu zor olur mantığı ile çalışmayın hepsine gereken önemi verin. Biz matematik aşırı zor olur diğerlerini yaparız diyorduk arkadaşlarla ama Türkçede batırdık.
Kaç puan aldınız?

Yukarı