2023 TYT sınavı nasıldı?

DarkScreamTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI H510M-A PRO
Graphic card: EVGA NVIDIA GeForce GTX 1660 SC ULTRA GAMING 6GB GDDR5 192Bit Nvidia DX12
RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Red DDR4 3000MHz
Processor: Intel Core i3 10100F
SSD: Kioxia 500GB Exceria Series NVMe M.2 SSD (1700MB Read / 1600MB Write)
Case: COOLER MASTER MASTERBOX K501L V4 600W 80PLUS MESH FRONT PANEL MidT ATX
PSU: Cooler Master Elite V4 600W 80+
Meslek
Öğrenci
Türkçe testi bana kolay geldi. Ama gündemde de olan bazı saçma sorular vardı: Eyfel kulesi, Leyla ile Mecnun'lu soru gibi..

Sizi en çok zorlayan sorular hangileriydi?

Son düzenleme:
Türkçe sınavı bana kolay geldi. ama gündemde de olan bazı saçma sorular vardı: Eyfel kulesi, leyla ile Mecnun'lu soru.

Keşke eyfel kulesini görmemek için eyfel kulesinde yemek yiyecek kadar zengim olsam.😃

Türkçe sınavı bana kolay geldi. ama gündemde de olan bazı saçma sorular vardı: Eyfel kulesi, leyla ile Mecnun'lu soru.

Giren bir tanıdığım. Türkçe'nin ve Sosyal'in çok çalışmamış biri için zor olacağını Matematik ve Fen'in biraz daha kolay olduğunu söyledi.

Fen fizik dışında kolaydı fizik orta-zor arasıydı. Türkçe çok çeldiriciydi bu yüzden matematik sorularında sıkıntı yarattı. Matematik orta-kolay kolaya yakın sorulardı.

Türkçe eleyici olmuş, matematik ise normalden basitti.

Türkçe bana çok basit geldi açıkçası, matematikte de normalden yüksek yaptım. Sosyal fena değildi. Eşit ağırlıkçı olduğumdan ve süreden dolayı fenden 4 tane falan işaretleyebildim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı