2023 yılında 2015 MacBook Pro alınır mı?

Bütçenin ne kadar olduğunu belirtirsen öneriler sunabiliriz. 2015 model Macbook Pro tabi ki alınır ancak Ventura'yla gelen birçok özellikten mahrum olacaksın. Bunun dışında Intel işlemcili Mac alırsan Dual Boot, M1 işlemci için Parallels kullanabilirsin.

Bütçenin ne kadar olduğunu belirtirsen öneriler sunabiliriz. 2015 model Macbook Pro tabi ki alınır ancak Ventura'yla gelen birçok özellikten mahrum olacaksın. Bunun dışında Intel işlemcili Mac alırsan Dual Boot, M1 işlemci için Parallels kullanabilirsin.
7.5 milyara kadar çıkabiliyorum hocam.

OpenCore Legacy Patcher ile kurabilecek Ventura'yı.

7.5 milyara kadar çıkabiliyorum hocam.
O fiyatlara düzgün Macbook bulmak çok zor. Yüksek ihtimalle kasası çatlamış vs. olacaktır. Bunun yerine eğer monitörünüz varsa ve taşınabilirlik önemli değilse Mac Mini alabilirsiniz.

Tavsiyem iPad 9. Nesil almak olacak o zaman. Klavye ve fare desteğiyle günlük kullanımda epey rahat edersiniz 2015 model bir Mac'e göre. Zaten artık iPadOS'la MacOS birbirine oldukça yaklaştı. Disk bağlama konusu vs. tabi epey sıkıntılı ancak dediğim gibi günlük kullanımda daha çok tatmin edecektir.

Taşınabilirlik benim için çok daha önemli hocam sürekli seyahat halindeyim.
Bir adet ekrana ihtiyacınız olacak. En iyisi laptop almak o zaman.

@Cl0ver beğenmedim vermeden önce neden bunu yaptığını biraz düşün, sadece senin fikirlerine uymuyor diye bunu yaparsan diğer insanların önünü kapatırsın.
Beğenmedim ifadesi insanları neden rahatsız ediyor anlamıyorum. Yazdığınıza katılmadım. Beğenmedim ifadesi attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı