2023 yılında iPhone 11 alınır mı?

Yok abim vallahi şaka değil de bence iphone kötü yazık günah
Abicim yapma gözünü seveyim ya. Bir samsung alacaksınız, 2 yıl sonra geri dönülemez kasma donmalar yaşanacak. Onun yerine 2. el iphone + powerbank alır doya doya telefonumu kullanırım en az 3 sene. Hele ki iphone 11 ise söz konusu, 4 yıl bile gider.

Telefon gayet iyi bir telefon ancak döneme göre kıyaslamak lazım. Şu dönemde iPhone 14'ler varken 11i sıfır almak pek doğru olmaz gibi.

Abicim yapma gözünü seveyim ya. Bir samsung alacaksınız, 2 yıl sonra geri dönülemez kasma donmalar yaşanacak. Onun yerine 2. el iphone + powerbank alır doya doya telefonumu kullanırım en az 3 sene. Hele ki iphone 11 ise söz konusu, 4 yıl bile gider.
Ya bilmiyorum ben ıphone 1 sene kullandım sonra ekran gitti şuan samsung kullanıyorum 1.5 yıl oldu şuan hala yeni gibi çok rahat oynuyorum fifa falan seneye ki durumunu bilemem ama ıphone kasıyordu onu biliyorum

Hala İphone 6 kullanan arkadaşım var. Adamların telefonu pahalı da olsa iyi. Hor kullanılmadığı sürece 5+ sene gidecek telefonlar yapıyorlar.

Geri
Yukarı