2023 Yılında PSP Alınır mı?

Hocam güzel düşünce ama dışarıda mobil veri GeForce NOW için yetersiz kalabilir. Hem GB hem hız bakımından.
Turkcell 30GB paketini kullanıyorum çok fazla sorun yaşamadım. Zaten android oyunlarıda işin içindeyse GeForce Now kullanmak zorunda değilsin. Android ekosisteminde çok kaliteli oyunlarda var.

PS4 kolu aldım biraz geç oldu ama belki PS4 koluyla da aynısı yapılabilir?
Evet yapılabilir. Onlarda da bu aparatlar bulunuyor.

Turkcell 30GB paketini kullanıyorum çok fazla sorun yaşamadım. Zaten android oyunlarıda işin içindeyse GeForce Now kullanmak zorunda değilsin. Android ekosisteminde çok kaliteli oyunlarda var.

Evet yapılabilir. Onlarda da bu aparatlar bulunuyor.

Emülatör kasıyor mu peki?

Bu “Git kardeşim kol al bir tane emulator ile oyna. Yok kardeşim git GFN al öyle oyna” diyenlere ayar oluyorum. Size ne kardeşim? O konsolun ayrı bir tadı ve ekstra bir deneyimi var, emulatorle falan alamazsın o deneyimi.

Evet PSP hala alınır fakat alınabilecek 4 tane model var ama bütçeni belirtirsen daha iyi konsollar önerebilirim.

Alınabilecek modeller:

• PSP street, e-1000, ve E-1004
  • PSP GO.
  • PSP 3000, 3002, 3004 ve 3006.
  • PSP 2000.

Son düzenleme:
Bu “Git kardeşim kol al bir tane emulator ile oyna. Yok kardeşim git GFN al öyle oyna” diyenlere ayar oluyorum. Size ne kardeşim? O konsolun ayrı bir tadı ve ekstra bir deneyimi var, emulatorle falan alamazsın o deneyimi.

Evet PSP hala alınır fakat alınabilecek 4 tane model var ama bütçeni belirtirsen daha iyi konsollar önerebilirim.

Alınabilecek modeller:

• PSP street, e-1000, ve E-1004
  • PSP GO.
  • PSP 3000, 3002, 3004 ve 3006.
  • PSP 2000.
Hocam ben almak istiyorum, ama nasıl alabileceğimi bilmiyorum, yardım edebilir misin?

Geri
Yukarı