2023 yılında Samsung Galaxy S4 mini alınır mı?

Maalesef mesleğim teknolojiyle iç içe.

Tercih şansınız varsa ve böyle bir takıntınız varsa köye yerleşebilirsiniz. Ancak köye yerleştiğinizde de Kırım Kongo olabilirsiniz 😅 Demek istediğim elinizden geldiğince önlem aldıktan sonra gerisini çok da düşünmemek. Çünkü şu an kendi kendinizi soktuğunuz stres inanın size kanser olma olasılığınızdan daha çok zarar veriyor.

Hocam ben biraz fazla takıntılıyım çünkü bir aralar beyin kanseri olduğumu sanmıştım sonradan boyundan kaynaklı bir ağrı çıktı o günden beri teknolojik cihazlardan istemsizce uzak duruyorum.

anladım üstad, sar değerine odaklandım. alternatif süzücüler filtreler var. tercih sebebi olabilir ancak elbette ki takdir sizin.

Maalesef mesleğim teknolojiyle iç içe.

Tercih şansınız varsa ve böyle bir takıntınız varsa köye yerleşebilirsiniz. Ancak köye yerleştiğinizde de Kırım Kongo olabilirsiniz 😅 Demek istediğim elinizden geldiğince önlem aldıktan sonra gerisini çok da düşünmemek. Çünkü şu an kendi kendinizi soktuğunuz stres inanın size kanser olma olasılığınızdan daha çok zarar veriyor.

ben susma hakkımı kullanıp kıyıda seyredeyim. sizi komple dijital izolasyona almak gerekir yazdığınız araç gereç tabir-i caizse sinyal girdabı misali, Allah güç kuvvet sağlık sıhhat direnç versin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı