Samsung Galaxy S4 Mini Nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ablam telefon almak istiyordu bizde dün baktık ve aralarında S4 Mini mor renklisini seçti. Ablam müzik dinlemek ve oyun oynamak için alıyor, ilk defa Android kullanacak. Sizce nasıl bir telefon? Ablam kararını kesinleştirip alırsa tabiki de incelemesini yapacağım. :)

3-4 ay sonra bir telefon alacağım ve aklımda olan bir cihaz. Gelecek yorumları ben de merak ediyorum. Takipteyim.

Ablam alırsa S4 mini alıcak, ki kesin alıcak yarın herhalde. Hani başka seçeneği yok, varda o kabul etmiyor. Rengini çok beğendi. :D :D Ablamla anlaşma yaptım, her ay telefonları değiştiricez, Ben HTC 8S'i 1 aylığına, oda S4 Mini'yi 1 aylığına vericek ve bu hep böyle gidicek. :D :D Telefonu kullanma sırası bana geldiğinde oyun testleri yapıcağım. Ama ilk aldığımız gün kutu açılımı olacak sadece. :)

S4 Mini'nin mor renklisi var mı ? Ben siyah ve beyaz var sanıyordum. Bir link atabilir misin ?

S4 Mini'nin mor renklisi var mı ? Ben siyah ve beyaz var sanıyordum. Bir link atabilir misin ?

Biz Evkur'dan alacağız hocam, orada vardı. :)

samsung-galaxy-s4-mor-purple-resimleri-4.jpg

Aldığında yorumlarını bekliyorum, benim için önemli. Hatta yakınlarında S3, S4 veya benzeri telefon varsa karşılaştırma yaparsan tadından yenmez :)

Ben ablamın yerinde olsam beyaz alırdım ama, mor istiyor. :D Ya yarın, yada bu haftalar içerisinde alacak, ben ablamdan daha da sabırsızlanıyorum. :D :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı