2023 YKS sonuçları ne zaman açıklanır?

ÖSYM, genellikle belirtilen tarihten önce açıklıyor ve belirtilen tarih de 20 Temmuzdur. Yarın da haftanın başlangıcı olduğundan dolayı yarın kesin açıklanır gözüyle bakanlar da var ve şunu söyleyebilirim ki yarın sabah saat 07.00'dan itibaren birkaç saat aralıkla sisteme bakabilirsiniz. ÖSYM açıklarsa sabah 07.00 ile 08.00 arasında açıklıyor genellikle. Geçen senelerde öyle olmuştu, ÖSYM sınav sonuçlarını sabahın erken saatlerinde açıklamaktan hoşlanıyor olmalı :D

@Schentienel sakin olun :D şurada birkaç gün kaldı, umarım istediğiniz sonucu alabilirsiniz. 🙏

İnşallah hocam. Net hesapları biraz bozuyor beni. TYT mat kısmı ile AYT mat ilk 10 soru hiç hatırlamıyorum patlamak istemiyorum :D. SDÜ tıp istiyorum olmazsa biraz ekonomik bozunuma uğrayacağım.

İnşallah hocam. Net hesapları biraz bozuyor beni. TYT mat kısmı ile AYT mat ilk 10 soru hiç hatırlamıyorum patlamak istemiyorum :D. SDÜ tıp istiyorum olmazsa biraz ekonomik bozunuma uğrayacağım.

Demek ki çalışkanda olsan unutabiliyorsun. AYT ilk 10 soru çok kolaydı ben 6 tanesini rahat çözmüştüm 7. soruda biraz takılmıştım ama şıkları bende unuttum. İnsan işaretlediğini de unutunca ve her şık birbirine benzeyince heyecan yapıyor, eminim ÖSYM'de herkesin sıralamalar falan vardır şu an sadece açıklamayı bekliyorlar. Çoğu yıl erken açıklayıp bu yıl illa perşembe gününü beklerse o zaman iş var.

Demek ki çalışkanda olsan unutabiliyorsun. AYT ilk 10 soru çok kolaydı ben 6 tanesini rahat çözmüştüm 7. soruda biraz takılmıştım ama şıkları bende unuttum. İnsan işaretlediğini de unutunca ve her şık birbirine benzeyince heyecan yapıyor, eminim ÖSYM'de herkesin sıralamalar falan vardır şu an sadece açıklamayı bekliyorlar. Çoğu yıl erken açıklayıp bu yıl illa perşembe gününü beklerse o zaman iş var.
Bir de hocam tıpların sıralamalarının çekilmesi var. Malum maaşlar iyileşti. 18k 13-14k olursa da sorun benim için. Fenden eminim 3 yanlışım var. mattan da 2 veya 3 bekliyorum daha fazlası beni buraya veda ettiriyor 2020 sıralamalarına göre.

@ÖmerKu sınavdan sonra zaten sonuç karşılaştırması yapmamanız gerekiyor. Şıkların tamamını hatırlayabilmeniz mümkün değil ve sadece kafa karışıklığına sebep olur. Bu bir aylık bekleme süreci de sizler için bekleme süreci olmaktan çıkıp sancılı bir süreç olur. Yıl boyunca günü gününe dersinize çalışıp çalışmanın hakkını verdiyseniz emeğinizin karşılığını iyi kötü bir şekilde alırsınız. +5 -5 olduğunu söyleyebiliriz. Bazı şeyler de gerçekten nasip işi, nasip olmadıktan sonra olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı