2023'te 2. el iPhone 12 alınır mı?

Hayır dostum, bu konuda maalesef sana katılmıyorum. Şimdi bir düşündüm ama IP12 F/P değil bence. Bu fiyata daha iyileri bulunur.

Bu fiyata daha iyisi ne var? Sakın S22 deme. 8 gen 1 gibi vukuatlı bir işlemciye 19k TL vermek mantıklı değil. Dersin ki bütçeyi 2K arttırıp S23 alsın. O zaman haklısın derim. S23 20-25k bandında alınabilecek en iyi cihaz. S23 almıyorsa iPhone 12 almak bu fiyat bandında bence mantıklı.

Bu fiyata daha iyisi ne var? Sakın S22 deme. 8 gen 1 gibi vukuatlı bir işlemciye 19k TL vermek mantıklı değil. Dersin ki bütçeyi 2K arttırıp S23 alsın. O zaman haklısın derim. S23 20-25k bandında alınabilecek en iyi cihaz. S23 almıyorsa iPhone 12 almak bu fiyat bandında bence mantıklı.

Hocam üstelik batarya anlamın da da sıkıntılı bir cihaz. S22 yerine iPhone 12 almak daha mantıklı olacaktır.

Ben hangisi iyi ise onu savunurum S23 ile kıyaslasaydınız tabii ki de S23 derdim fakat önerdiğiniz telefon alınmayacak bir telefon. S22'nin asıl rakibi anca 11 Pro olabilir.

S22 para verilecek bir telefon değil cebinizde powerbank ile gezmeniz lazım.

Hocam anlatamıyorum işte cahile laf anlatmak zor.

Kamerasından bahsetti on da da kişiden kişiye değişen bir durum bazıları IPhone'nin canlılığını bazıları S22'nin netliğini sever.

Yeni konular

Geri
Yukarı