iPhone 12 2023'te alınır mı?

Hafıza düşük olması sorun yaratır mı?
Yaratır bence. 128'lik 13 kullanıyorum, 6 ay ya olmuştur ya olmamıştır 44.2 GB depolama kullanmaya başladı.
Tüm iPhone modellerinden bahsetmiş. Tarihi eser iPhone modellerinden bahsetmiyor yani.
Konu içerisinde bahsi geçen modellerin genellemesini yapmaya çalışmış şeklinde anladım. Mantıken düşününce zaten tüm telefonların genellenmesi saçmalıktan ibaret.

Konu içerisinde bahsi geçen modellerin genellemesini yapmaya çalışmış şeklinde anladım. Mantıken düşününce zaten tüm telefonların genellenmesi saçmalıktan ibaret.
Geliştirmeden de bahsetmiş. Yeni model telefonlardan da bahsetmiş oluyor. Zaten çıkan telefonların pillerini büyütüp yeniden satmaları pek mantıklı değil. iPhone 14 Pro Max’in pilini bitirmeye çalışan kullanıcı muhtemelen daha önce uyuyakalır. Pil ömrü kötü bile değil.
iPhoneların bataryası geliştirilmediği sürece alınmaz.
Bataryalarının miliamperi niye düşük? Sürekli müşterilerine Ayfon aldırmak için.

Hafızanın düşük olması sorun yaratır mı?
En azından 128 GB modelini almanızı öneririm. iOS de yer kaplıyor.

iPhone kullanmak istiyorsanız alınabilecek bir model şu an kullanıyorum ama S23'e geçmeyi düşünüyorum. İlla iPhone dediğiniz için alınabillecek bir model hala. Benim önerim sıfır cihaz almanızdan yana olur bir süre al sat yaptım.2. el çok kapalı kutu bir durum ne çıkacağını bilemiyorsunuz temiz diye teyit ettirdiğim cihaz sonrasında ekran sıkıntısı(cihazın içi gerçekten açılmamış ancak ekranda baskıdan dolayı iz çıktı sonradan) verdi bu dediklerimin hepsi iPhone al sat yaparken oldu. Bende oldu diye sizde olacak diye bir kaide yok ancak bunu da göz önünde bulundurmak gerek. Alacaksanız sıfır alın derim. Android istemediğiniz içinde yapılabilecek en uygun öneri bu olur şahsımca. Herkese iyi sosyaller cihazları kendi ufak bilgim kadar inceledim hatam varsa affola.

iPhone kullanmak istiyorsanız alınabilecek bir model şu an kullanıyorum ama S23'e geçmeyi düşünüyorum. İlla iPhone dediğiniz için alınabillecek bir model hala. Benim önerim sıfır cihaz almanızdan yana olur bir süre al sat yaptım.2. el çok kapalı kutu bir durum ne çıkacağını bilemiyorsunuz temiz diye teyit ettirdiğim cihaz sonrasında ekran sıkıntısı(cihazın içi gerçekten açılmamış ancak ekranda baskıdan dolayı iz çıktı sonradan) verdi bu dediklerimin hepsi iPhone al sat yaparken oldu. Bende oldu diye sizde olacak diye bir kaide yok ancak bunu da göz önünde bulundurmak gerek. Alacaksanız sıfır alın derim. Android istemediğiniz içinde yapılabilecek en uygun öneri bu olur şahsımca. Herkese iyi sosyaller cihazları kendi ufak bilgim kadar inceledim hatam varsa affola.

Eyvallah hocam sağ olasın. Ne hatası?

@enesaygul07 64 GB ileride sorun yaratır, ben şahsen almam.

Sağ olun hocam.

Geliştirmeden de bahsetmiş. Yeni model telefonlardan da bahsetmiş oluyor. Zaten çıkan telefonların pillerini büyütüp yeniden satmaları pek mantıklı değil. iPhone 14 Pro Max'in pilini bitirmeye çalışan kullanıcı muhtemelen daha önce uyuyakalır. Pil ömrü kötü bile değil.

En azından 128 GB modelini almanızı öneririm. iOS de yer kaplıyor.

Teşekkürler.

Apple ilah olarak görülen bütün markaların birleşimi bir telefon.

Ekran Samsung/LG
Anakart Foxconn
RAM'ler Micron/SK Hynix
Hafıza Samsung/Micron
İşlemci AMD
Kasa Foxconn
Kamera Sony
Sensörler Sony/Siemens

Beğenmediğiniz Samsung olmasaydı siz şuan sertifikasız ekranlara mahkûm kalırsınız, düşünemeyen çürük elma fanları.

Zamanında iPhone 8 Plus ve X kullanma şansım oldu. Aşırı kasıyorlardı. Ancak elimde 2012 model bir iPad var. Bir tek o kasmıyor.

Zaten Türkiye'de iPhone kullananların %95'i "Etrafımdakine hava atayım, millet çöp telefonlar kullansın ahahah" demek için kullanıyorlar.
Arkadaş bilgisayar mı bu? Ne anakartından ne RAM'inden bahsediyorsun acaba? Ayrıca işlemci kısmında kahkaha attım. Apple bütün işlemcilerini kendisi üretiyor. M1 M2 çipten tut A16 Bionic'e kadar. Bu arada bir moderatör olsaydım ve üyelik silme yetkim olsaydı sizin üyeliğinizi silerdim. Yanlış bilgi vermekte ve insanların kafasını karıştırmakta bir numarasınız.

Çürük elmalar insanların gözünü kör etmiş. Bir de laf atıyor. Neyse hocam konu sahibi de ne alırsa alsın. Çünkü nasıl olsa ayfon var. Konuyu terk edip gidelim hocam.

Tekrar söylüyorum. IPhone'ların bataryası geliştirilmediği sürece alınmaz. İçinde hayvan gibi bir işlemcisi var mübarek ama batarya 2800 mAh falan.

Ya gerçekten bu kadar fanboy bilgisiz olunmaz bakın ben 28 şubata randevu aldım Samsung'tan değişim ile iPhone 12 + 3K verip S23 256 GB alacağım ancak iPhone piline laf etmek gerçekten çok saçma şu an bataryada lider Apple mAh bakıp ekran kartlarındaki cigolayt olayına dönüştürüp cahilliğini belli etmişsin iPhone 14 serisi S23 serisini bataryada tokatlar geçer uzatıp durma benim S23'e geçme sebebim nispeten TR'ye özel ucuz fiyat ve genel olarak iPhone 14'ten video hariç iyi olması tabii bazıları Apple'a özenir hayatının bir anında herkes IOS'u tatmalı.

Ya gerçekten bu kadar fanboy bilgisiz olunmaz bakın ben 28 şubata randevu aldım Samsung'tan değişim ile iPhone 12 + 3K verip S23 256 GB alacağım ancak iPhone piline laf etmek gerçekten çok saçma şu an bataryada lider Apple mAh bakıp ekran kartlarındaki cigolayt olayına dönüştürüp cahilliğini belli etmişsin iPhone 14 serisi S23 serisini bataryada tokatlar geçer uzatıp durma benim S23'e geçme sebebim nispeten TR'ye özel ucuz fiyat ve genel olarak iPhone 14'ten video hariç iyi olması tabii bazıları Apple'a özenir hayatının bir anında herkes IOS'u tatmalı.
Sabah sabah aradığım yorum😂

iPhone 14 serisi S23 serisini bataryada tokatlar geçer

Hayır. iPhone 14 modeli pil konusunda Galaxy S23 modelinden bir tık daha iyi olabilir ama 'iPhone 14 serisi S23 serisini tokatlar geçer' diye genelleme yapamazsın. S23 Ultra ile 14 Pro Max modellerinin çok benzer pil performansları var, zira S23 serisinde TSMC üretimi verimli bir SoC kullanıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu test, doğrudan gerçeği yansıtır. Masanın üstüne koyulup oyun oynanmamış veya film izlenmemiş.

Geri
Yukarı