2023'te iPhone 12 alınır mı?

iPhone istiyorsanız alınabilir ama ben aynı fiyatlarda olan S23'ü almanızı kesinlikle öneririm çünkü iPhone 12 fiyatına iPhone 14'ten daha iyi bir telefon sahibi olursunuz :)

iPhone fanı değilseniz aynı fiyat bandında, hatta iPhone 12'den daha ucuza S23 alabilir, iPhone 14'ten daha iyi bir performanstaki telefona sahip olmuş olursunuz.

iPhone fanı değilseniz aynı fiyat bandında, hatta iPhone 12'den daha ucuza S23 alabilir, iPhone 14'ten daha iyi bir performanstaki telefona sahip olmuş olursunuz.
Kamerasında bulanıklık var diyorlar. Ben de S23 Ultra’ya bakmak istiyorum ama biraz geri çekildim yani. Tekrar Iphone alabilirim.

Şu anki değil de bundan 5 sene sonra aynı iki telefonun performanslarına ve güncelleme alma durumuna göre konuşursak her türlü Apple.

Şu anki değil de bundan 5 sene sonra aynı iki telefonun performanslarına ve güncelleme alma durumuna göre konuşursak her türlü Apple.
Samsung 2028 yılına kadar güncelleme almaya devam edecek. Yani 5 yıl. iPhone 12 nin güncelleme desteği s23 ten önce bile bitebilir. S23 seviyesinde donanıma sahip bir telefon oneui arayüzüyle beraber sorunsuz 4-5 yıl götürecektir

Apple telefonlara APK indirilememesi ve ürünlerin fiyatlarını abartmaları. APK olayını güvenlik için izin vermiyorlar biliyorum ama bence kapatmanın bir yolu olmalı.

3C52F2BD-ACDD-441A-824E-81DA37CE9FE9.jpeg

Sırf sen gidip de Minecraft yükleyemiyorsun veya sırf kendine yediremediğin için gizli profillere bakmak için modlu Instagram yükleyemiyorsun diye adamları kötüleyemezsin. Hemde eğer ücretli bir uygulama veya oyunu APK bir şekilde yüklersen bu yasa dışı bir şey.

Geri
Yukarı