2023'te çıkacak 7 oyun

Gollum ne zaman çıkar acaba? Ve de yeni Tomb Raider oyunu?

Gollum çıkış tarihi oyunun Steam sayfasına göre doğru zaman gelene kadar açıklanmayacakmış yeni croftu en az 2 sene daha beklemiyorum çünkü oyun hakkında daha hiçbir şey belli değil.

Bu oyunlar zaten çıkacak karşımıza gelecek. Birisi neden çıkacak oyunları haber verdiğini anlatsa çok iyi olurdu.🙄

Yeni witcher oyunu
Mortal kombat 12
Yeni tomb raider çıkma ihtimali
The forest 2
Ark 2
Payday 3
Uncharted 4
Street fighter 6
İnjustice 3
Stalker 2

Bunlar ve daha bir sürü oyunlar 2023-2024 te gelecek. Çoğu da kaliteli oyunlar. Umarım fiyatları çok uçuk olmaz.

Açıkçası ben Marvel Spiderman 2'den umutluyum... Hogwarts Legacy'ye gelecek olursak... Evet kitapları peşi sıra çıktığı dönemde okumuş, Harry Potter ile büyümüş birisi olarak hep o zamanlar hayalini kurduğumuz oyun gerçek oldu ve geliyor... Ancak yapım süresi çok sürüncemede kalmış bir oyun (Tabi global pandemi faktörü de etkindi). Umarım güzel çıkar saatlerce ekran başında çürüyeceğimiz bir oyun olur... Bir diğer beni heyecanlandıran oyun ise Assassin's Creed Mirage... AC serisinde ilk oyunun bende çok başka bir yeri vardır. Lisedeyken bir gün arkadaşım bana ''süper bir oyun buldum al bunu yükleyelim'' demişti. İlk başta burun kıvırmıştım lakin sonradan oyundan kopamamıştım ve tüm ayarları en düşükte bitirmiştim oyunu sldkjfdsf Mirage bence gelecek vaad eden bir oyun...

Gelelim Diablo 4'e... Arkadaşlar her yerde zikrediyorum bir kere de burada zikredeyim. Eğer Blizzfan değilseniz sakın bu oyuna kalkıp para bayılmayın. Yani hiç değilse ilk bi çıksın gözlemleyin alacaksanız da illa öyle alın... Bu oyun bence Gotik makyajı yapılmış rimelleri falan daha kara bir Diablo 3... Aynı toon hava sadece çok daha koyu tonlar ve karanlık bir ışıklandırma yapılmış... Diablo 4 kocaman bir balon olacak bence ve ''boom'' diye patlayacak... İnşallah yanılırım...

Geri
Yukarı