2023'te GTA IV oynanır mı?

skull_crusher

Kilopat
Daha fazla  
GTA'nın bütün serilerini oynadım hatta 2-3 kere bitirdim. Zamanında GTA 4 de oynamaya çalışmıştım ama aşırı performans sorunları vardı oyunun PC'de. Grafiğe ve mekaniğe önem veren biriyim. Sizce şu anda hala oynanırı var mıdır oyunun?

GTA'nın bütün serilerini oynadım hatta 2-3 kere bitirdim. Zamanında GTA 4 de oynamaya çalışmıştım ama aşırı performans sorunları vardı oyunun PC'de. Grafiğe ve mekaniğe önem veren biriyim. Sizce şu anda hala oynanırı var mıdır oyunun?

PC versiyonu maalesef çok kötü ama eğer oynamak istiyorsanız downgrade yapabilirsiniz.

Kesinlikle oynanır. Müzikleri, sesleri ve hikayesi harika. Grafikleri fena değil,çoğu 2008'den kalma oyun gibi kasvettli bir havası var. Renk doygunluğunu arttırarak bir nebze azaltabilirsin. Mekanik olarak silah ve dövüş mekanikleri muazzam fakat sürüş mekanikleri biraz tuhaf. Oyundaki birkaç görevde alışırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı