2023'te hala PS3 alınır mı?

Genelde PS3'ler kırık olur senin bir şey yapmana gerek olmaz ama gidip bir PlayStation satan yerden alırsan adam genelde sana sorar hangi oyunlar olsun genelde hepsini yüklemesede çoğunu yükler sana tavsiyem alırsan süper Slim alma her oyun yükleme için sıfırlaman gerekir bu sefer ilerlemelerin kaybolu Slim al fat sorma bile.
Slim, fat ne oluyordu hocam, aralarında ki farklar neler?
Kırılma olayını anlamadım tam olarak nedemek oluyor?
"adam genelde sana sorar hangi oyunlar olsun genelde hepsini yüklemesede çoğunu yükler sana"
Korsan yüklüyor anladığım kadarıyla değil mi, orjinalini bulamam?

PlayStation 3 60FPS vermiyor diye biliyorum.

30-60 FPS arası stabil değerleri var die biliyorum.

Kırılma olayını anlamadım tam olarak ne demek oluyor?
"Adam genelde sana sorar hangi oyunlar olsun genelde hepsini yüklemesede çoğunu yükler sana"
Korsan yüklüyor anladığım kadarıyla değil mi, orijinalini bulamam?

Kırmak demek korsan demek orijinal yazılım yok içinde korsan ile istediğin oyunu çakıyorlar içine sende oynuyorsun zaten PS3 bitti sayılır orijinal bulamazsın alacaklarının çoğu kırık gelecek.

Kırılma olayını anlamadım tam olarak ne demek oluyor?
"Adam genelde sana sorar hangi oyunlar olsun genelde hepsini yüklemesede çoğunu yükler sana"
Korsan yüklüyor anladığım kadarıyla değil mi, orijinalini bulamam?

Konsolu 2.el almayacaksan orijinal bulursun ama orijinala biraz daha para vermen gerek.

30-60 FPS arası stabil değerleri var die biliyorum.

Kırmak demek korsan demek orijinal yazılım yok içinde korsan ile istediğin oyunu çakıyorlar içine sende oynuyorsun zaten PS3 bitti sayılır orijinal bulamazsın alacaklarının çoğu kırık gelecek.
Korsan olayına biraz dikkat ederim ama 17 sene önce çıkmış bir cihaz için orijinal oyun bulmak zor galiba. Oyun sahibi helal etsin hakkını daha ne diyelim :(

Korsan olayına biraz dikkat ederim ama 17 sene önce çıkmış bir cihaz için orijinal oyun bulmak zor galiba. Oyun sahibi helal etsin hakkını daha ne diyelim :(

Hepsiburada üzerinden filan alırsanız orijinal gelebilir ama ikinci el alacaksanız orijinal olacağını çok sanmiyorum zaten korsan olması daha iyi olur yoksa ek oyunlarda almanız gerekecek.

Super slim modeller daha iyi olur daha az enerji harcıyor diye biliyorum.

Orijinal CD'ler gereksiz pahalı zaten PS3'ü orijinal kullanan kimse yoktur ayrıca sıfır bulmak çok çok zor. Şehrinizdeki PlayStation'cılara bakın fiyat sorun.

Hepsiburada üzerinden filan alırsanız orijinal gelebilir ama ikinci el alacaksanız orijinal olacağını çok sanmiyorum zaten korsan olması daha iyi olur yoksa ek oyunlarda almanız gerekecek.

Super slim modeller daha iyi olur daha az enerji harcıyor diye biliyorum.
Orjinal kalmamıştır bence, çok eski cihaz.
Orjinalini alırsam eğer oyunları orjinal oynamak için ps store da tüm oyunlar varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı