2023'te iPhone 11 hala alınır mı?

iPhone hem gereksiz pahalı ve ekranı berbat pili kötü fiyatı da çok yüksek sırf markası yüzünden yoksa çöp.
Umarım sadece 11 için demissinizdir çünkü IPhone batarya sorununu düzeltti, ekranı hala bir Samsung etmez ama artık berbat da değil. Fiyatına gelince evet gereksiz pahalı.

Teşekkürler arkadaşlar. Evet aslında bende biliyordum ekranının zayıf olduğunu ama neyse işte.

iPhone 12 o zaman? Gerçi o fiyata da değer mi bilmiyorum.

Teşekkürler arkadaşlar. Evet aslında bende biliyordum ekranının zayıf olduğunu ama neyse işte.

iPhone 12 o zaman? Gerçi o fiyata da değer mi bilmiyorum.
Sıfır zorunluysa Samsung S23 al, çünkü iPhone 12 yaklaşık 25.000 TL, Samsung S23 ise 23.000 TL. Ve 25.000 TL bütçede en iyi cihaz Samsung S23. Rakibi iPhone cephesinde iPhone 14.

15.000 lira vereceğim bir telefonun ekranı IPS ve HD+ olacaksa hiçbir anlamı yok :) O bütçede S21 FE 5G öneririm, ekran konusunda ezici bir üstünlüğe sahip. iPhone 12 alacak bütçeniz varsa S23 alın direkt olarak çünkü 14 Pro dengi bir cihaz.

Umarım sadece 11 için demissinizdir çünkü iPhone batarya sorununu düzeltti, ekranı hala bir Samsung etmez ama artık berbat da değil. Fiyatına gelince evet gereksiz pahalı.

Ekran ve batarya iPhone 11 için dedim pahalılık konusunda bütün IPhone'ler dahil parasını hak eden bir telefon değil bence iPhone.

Sıfır zorunluysa Samsung S23 al, çünkü iPhone 12 yaklaşık 25.000 TL, Samsung S23 ise 23.000 TL. Ve 25.000 TL bütçede en iyi cihaz Samsung S23. Rakibi iPhone cephesinde iPhone 14.

Bunu yazdım ama illa IPhone alacağım derseniz yoksa S23 yönelmeniz daha mantıklı olur bana göre.

15.000 lira vereceğim bir telefonun ekranı IPS ve HD+ olacaksa hiçbir anlamı yok :) O bütçede S21 FE 5G öneririm, ekran konusunda ezici bir üstünlüğe sahip. iPhone 12 alacak bütçeniz varsa S23 alın direkt olarak çünkü 14 Pro dengi bir cihaz.
Bilmiyorum Androide güvenemiyorum ya.
Ben mesela bir hikaye-post atıyorum çamur gibi oluyor.
Arkadaş iPhone 11 ile hikaye post atıyor inanılmaz kaliteli cam gibi netlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı