iPhone 12 Mini 2023'te alınır mı?

Kanyefanboy

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, şimdi ben telefon değiştireceğim ve 2. El Bir iPhone 12 Mini buldum. Telefon 13500 TL ancak ekranında çizikler var ve pil sağlığı %82 sizce alınır mı?

Ekranın çizik olması can sıkıcı bir durum bence. iPhone 12 mini bana göre alınabilir bir telefon. Ne beklediğine bağlı tabii. Sürekli oyun oynarım diyorsan bu telefonu alma ama ben günlük kullanıcıyım dersen işini görür. Küçük ekran seviyorsan tadından yenmez. Pil sağlığı düşük gibi geldi bir günü kurtarmayabilir. Bunları göz önüne alıp kara verebilirsin. Ya da bütçe belirtirsen bilgili arkadaşlar tavsiyede bulunabilir.

Kasası kozmetik hasarlı telefon alınır kılıf takar ve görmezsiniz ancak ekran sürekli görsel olarak etkileşim halinde olduğunuz bir donanım. Ayrıca iPhone 12 mini zaten batarya performansı konusunda çok da iyi olmayan bir telefon iken %82'lik pil ömrü de durumu daha kötü bir hale sokuyor. Tamamen kendi düşüncem ekran çizikleri ve batarya durumuna bakılırsa cihaz itinalı kullanılmış bir cihaz gibi durmuyor, bundan kastım şu yakın zamanda donanımsal farklı sorunlar oluşma ihtimali daha yüksek olabilir.

Geri
Yukarı