2023'te iPhone 13 serisi alınır mı?

S23 serisi harici bütün Exynos ve Samsung üretimi Snapdragon'lu Samsung cihazlar çöptür.

S23 Ultra kullanıyorum 14 Pro Max ile de S22 Ultra ile de çoğu anlamda karşılaştırma yaptım ve S23 Ultra her ikisinden de çok daha iyiydi. S22 Ultra işlemcisi yüzünden çok verimsiz bir cihaz performansı 11 Pro Max ile denk gibi.
Gördüğüm en saçma yorumlardan birisi, haha. İnsanlar hala snapdragonlu S20 FE alıyorlar ve birçoğu cihazdan memnun. S23 serisi hariç niye diğer bütün Samsunglar çöp oluyor anlamadım, S23 ile Samsung çağ mı atladı?

Gördüğüm en saçma yorumlardan birisi, haha. İnsanlar hala Snapdragon'lu S20 FE alıyorlar ve birçoğu cihazdan memnun. S23 hariç niye diğer bütün Samsung'lar çöp oluyor anlamadım, S23 ile Samsung çağ mı atladı?

Evet dostum S22 Ultra ile S23 Ultra arasında dağlar kadar güç tüketimi ve performans farkı var. Snapdragon 888 Snapdragon 8 gen 1 TSMC üretimi olmadığı için aşırı güç tüketiyor ve hızlı throttle yiyor.

Uzun zamandır samsung kullanıyorum iphone a geçme isteğim günlük kullanımda daha stabil çalışıyor daha uzun ömürlü bir telefon ama en çok apple ekosistemi için istiyorum

iPhone 13 cok guzel bir telefon. Guncelligini iPhone 11 gibi koruyacak ve 3-4 sene sonra islemcinin eskimesiyle eskiyecek bir telefon, almanizi oneririm.

Geri
Yukarı