2023'te Kaspersky vs BitDefender

Ikisi de birbirine çok yakın rakipler, her testte oldukça başarılı sonuçlar gösteriyor bu elemanlar. Geçen senenin en iyi anti-virüsü BitDefender seçilmisti. Ama Kaspersky, BitDefender ve Norton şu anlık piyasanın en iyileri denebilir. Hangisi daha sorusu öznelleşiyor.

İnternet'te çevrim içi oluyorum genelde. Sanırım Kaspersky ona göre uygunmuş.

Kaspersky Internet Security kullanıyorum, bazı güvendiğim sitelerden virüs indirmiştim (zarar vermiyorlar, Kaspersky test etmek için) 20/20 başarılı sonuç vermişti. Internetten izlediğim bir testte 300/300 yapmıştı. Siteyi hatırlamıyorum ama isterseniz videoyu bulabilirim ama BitDefender hiç kullanmadım yorum yapamayacağım.

Kaspersky Internet Security kullanıyorum, bazı güvendiğim sitelerden virüs indirmiştim (zarar vermiyorlar, Kaspersky test etmek için) 20/20 başarılı sonuç vermişti. Internetten izlediğim bir testte 300/300 yapmıştı. Siteyi hatırlamıyorum ama isterseniz videoyu bulabilirim ama BitDefender hiç kullanmadım yorum yapamayacağım.
Kaspersky kadar başarılıdır, merak etmeyin.

Hocam siz "Kaspersky tabi" diyenlere bakmayın. Buranın sponsoru olacak yakında. İkisi de aynı seviyede programlardır.
Kaspersky evet iyidir hoştur ancak burası mersedes tabi diyen işin kolayına kaçan, bazı insanlarımız gibi rus malı sonuçta iyidir tabi diyen insanlar gibi insanlara da sahip. Kaspersky deyip geçmek kolaya kaçmaktır. Haklısınız. Bazı şeyler ağızdan ağıza dilden dile kulaktan kulağa alışkanlık yapıyor.

Gene şu anki az hali bile. Eskiden her şeye Kaspersky önerecek kadar abartıyorlardı. @emircandan Tekrar söylüyorum Kaspersky kötü bir yazılım değil aksine çok iyi ama en iyi de demek hatalıdır. En iyilerden olduğu kesin.
Katılıyorum. Uzun bir zamanımı Siber güvenlik için harcadım. Ancak tercih yaparken sistem kaynakları kullanımı, gerçek zamanlı koruma durumu. Yani anında mı müdahale ediyor sızma sonrası mı müdahale ediyor o denli, tarama hızına süresime her şeye dikkat ederim. Eset kullanıyorum lisanslı Bitdefender sahibiyken. Ama biliyorum ki Bitdefender çok profesyonel. Birey için de kurum için de. Kaspersky de güzeldir. Takım tutar gibi isim verip geçmek istemem. Sistemi hafif ve güvenli olsun isteyen Kaspersky de kullanabilir. Güçlü sistem ve güçlü güvenlik Bitdefender içindir. Tabi en hafif ve FP olan Esettir :D

Geri
Yukarı