2023'te Ne Olacak?

Yok ya onlar yaşasın o alemde, 2023'ten sonra uyanırlar o rüyadan. Bir bakarlar ki türükten karınca havuz yapıp karınca yüzdüren ülkede yaşamaya devam. Sonra bakalım cumhurbaşkanımız deyip gezebiliyorlar mı ya da ırmağının akışına ölüyorlar mı.

Alper bey
Yok 2023, yok lozan bitecek petrol denizinde yüzüyoruz ama İnönü yüzünden petrol çıkaramıyoruz,yok dünyada ilk 10 a girecez gibi trajikomik yalanlara tabiki inanmıyoruz.(inanan saf çok o ayrı konu)
Ben 2023 de zenginin daha zengin fakirin daha fakir olacağı çok ama çok çarpık sistemimizin daha uç noktalara geleceğini düşünüyorum.
Ve inanıyorumki bu ülkenin yarısından fazlasıda böyle düşünüyor.

Ama sıra ırmağın akışına ölmek gerekirse ölecek insanda bir okadar çok bundan emin olabilirsiniz.
bu siyasetten yada 2023 vs Den bağımsız ve farklı ve hassas konudur. Toplum değerlerine saygılı ve hassasiyet göstererek yazarsanız sevinirim

Uzun süre iktidarda kalıp hem kendilerini hemde ailelerin geleceği için birikim yapmak için uydurulmuş bir şey. Etrafındaki insanlara bak sonra ülkeyi düşünüyorum diyen insanlara bak. Çoğu insan sadece kendi hayatını geçindirmek için her türlü üç kağıdı yapacak vaziyette Türkiye, Türklüğü düşünen zerre yok. Ülkenin %85 Opportünizm uşağı, sözde inandıkları din,siyasi,ırk görüşlerin içerikleri konusunda fikirleri olduğunu dahi düşünmüyorum. Ha belki 2023 Erdoğan görmeyebilir.

Son düzenleme:
Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağız. Lozan'ı ve hedefleri bırakın. Ülkemiz 100 yaşında olacak. Bu en büyük cumhuriyet bayramlarından biri olacak.[emoji4]

Yeni konular

Geri
Yukarı