2023'te Ne Olacak?

ndkandr

Kilopat
Daha fazla  
Heryerde bir ara "HEDEF 2023" gibi sloganlar görüyordum. Bu aralar azalmış bayağı. 2023'te Lozan bitecek diyorlar, ama kanmayın Lozan Barış Antlaşması'nda böyle bir madde yok. Peki 2023'te ne olacak? Dünyaya mı hükmedeceğiz? Sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir ya da bir bilgisi olan var mı?[emoji1]

Hiçbir şey olmayacak. Cumhurbaşkanı ne derse millet inandığı için atıyorlar ortaya. Ama 2023 geldiğinde yalanları çıkınca acaba ne yapacaklar tahmin edeyim; yine bir sey der, yine gönlünü alır, hiçbir sey düsünmeyen halkın öyle öyle devam eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözde(!) Lozan bitecek Türkiye özgür olacakmış (mış). :D Bazı kesimlere göre ise Osmanlı ilan edilecekmiş (miş) de. :D

Sözde(!) Lozan bitecek Türkiye özgür olacakmış (mış). :D Bazı kesimlere göre ise Osmanlı ilan edilecekmiş (miş) de. :D
Yok ya onlar yaşasın o alemde, 2023'ten sonra uyanırlar o rüyadan. Bir bakarlar ki türükten karınca havuz yapıp karınca yüzdüren ülkede yaşamaya devam. Sonra bakalım cumhurbaşkanımız deyip gezebiliyorlar mı ya da ırmağının akışına ölüyorlar mı.

Yok ya onlar yaşasın o alemde, 2023'ten sonra uyanırlar o rüyadan. Bir bakarlar ki türükten karınca havuz yapıp karınca yüzdüren ülkede yaşamaya devam. Sonra bakalım cumhurbaşkanımız deyip gezebiliyorlar mı ya da ırmağının akışına ölüyorlar mı.

Onlar sözde bize vatan haini diyenler Türkiye Cumhuriyetine Laik diye dinsiz deyip Şeriatçı diye Osmanlıyı seçenler. Bilmiyorlar ki asıl vatansever kimlermiş. Biz Atatürk'ün kurduğu bu devlete bağlıyız biz mi onu değiştirmek istiyoruz da başka sistemler, rejimler arıyoruz soruyorum bu durumda kim vatan haini oluyor? Kim ülkenin anayasanı değiştirip yeni devlet kurmakta gözü var? Diye sorarlar adama köşeye sıkıştıklarında ise önüne gelen Fetocü derler sorsan İslam dininde iftira yok, hoşgörü var derler. Ben bu kesimin samimiyetine inanmıyorum.

Geri
Yukarı