2023'te PS4 Slim mi Pro mu?

Yani hocam dediğiniz 60FPS olayı artı tabii ki ama destekleyen oyun sayısı gerçekten çok az siz zaten kullanmışsınız da. Multimedya ve ara yüzün 4K olması yani 4K çıkışı desteklemesi artısı zaten o konuda evet size katılıyorum örneğin Netflix'te bunun artısı olur. Lakin konu sahibi arkadaş sadece exc oyunlar için alıyor ve bunların da yine birçoğu Pro da da 30FPS çalışıyor. Hayliyle benim gözümde gereksiz dahi olsa konu sahibi arkadaş için de bence çok bir katkısı olmayacaktır.

O zaman şöyle bir hizmet sunalım arkadaş oynamak istediği oyunu kontrol etsin, ona göre karar versin. :) Eğer istediği oyunlar PS4 enhanced değilse tabii ki hiç gerek yok, Slim alsın rahat etsin.

O zaman şöyle bir hizmet sunalım arkadaş oynamak istediği oyunu kontrol etsin, ona göre karar versin. :) Eğer istediği oyunlar PS4 enhanced değilse tabii ki hiç gerek yok, Slim alsın rahat etsin.

Çok teşekkür ederim. Liste bir an bitmeyecek sandım😁

PS4 Slim sahibi olarak PS4 Pro almanı öneririm Ghost of Tsushima da 30'dan 25'e düşen FPS farkı hissediliyor grafiklerde oyununa göre değişsede daha iyi.

Geri
Yukarı