2023'te Xbox Series S alınır mı?

Oyunlarla alakalı problemler olabilir. Bir de ben Warzone da öyle bir problem yaşamadım.

Klavye mouse ile oynuyorum Game pad ile bir şey diyemem hiç öyle oynamadım ama gamepad çok kötü tasarıma sahip yüzeyindeki nokta nokta hissiyat direkt terleme yapıyor ve elimden kayıyor ve ana tuşları (isimlerini bilmiyorum renkli tuşlar) çok sesli ve kalitesiz hissettiriyor.

Bilgisayarın varsa çok gerek yok. Bizde var ama ben sevmedim. Kontrolcüyle oynaması eziyet. Bir tek fifa oynamak için kullanıyoruz. Onun yerine 10.000 TL'ye a770li sistemlere falan ya da 6600'lü sistemlere bak daha iyi. Kontrolcü fetişin varsa bilemem.

Youtube üzerinde onlarca Warzone ile ilgili videolar var. Gayet akıcı Fps veriyor. Bu sizin cihazınız ile kaynaklı. Bence garantisi bitmeden servise yollayın.

Alın hocam zaten bildiğim kadarıyla klavye+mouse da bağlanabiliyor bir nevi bilgisayar gibi kullanırsınız. Hocamın dediği gibi 7000 TL'ye ancak Valorant, Minecraft oynayabilirsiniz.

YouTube üzerinde onlarca Warzone ile ilgili videolar var. Gayet akıcı FPS veriyor. Bu sizin cihazınız ile kaynaklı. Bence garantisi bitmeden servise yollayın.

Sorunumu 3. kez anlatıyorum:
Ben oyunu klavye mouse bağlı bir şekilde oynuyorum ve oyunda bir anda mouse imleci beliriyor normlde mouse ile sağa sola bakılır değil mi işte o belirince wasd tuşları da çalışmıyor bunun tek çözümü çık gir yapmak ve bunu klavye mouse ile oynayan bir kişi illa yaşamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı