2023'te Xbox Series S alınır mı?

İnternette GTX 1650'li bir sisteme denk yazıyor bu yüzden aynı paraya bilgisayar alınıp daha çok işlevli kullanılabilir.
GTX 1650 ekran kartının fazla bir geleceği yok ama yükseltme yapılacaksa mantıklıdır.

Peki tamam, bir de ben normalde DualShock kullanıyordum, çok Xbox Controller kullanmadım çok değişiklik hisseder miyim?

PS5 kolu ile Xbox kolu arasında çok para farkı yoksa PS5 kolunu tercih edin. Xbox kolu ele daha uygun ve güzel oturuyor. Eğer diğer arkadaş gibi L ve R analogun tırtıklı olmasını sevmiyorsanız analog koruyucu takabilirsiniz.

7K bandında bir bilgisayarın ne kadar iyi performans vereceği aşikar.

7K bir şey alıp Microsoft Edge kullanırken en basit bir sitede bile reset veren veya vermese bile 1-2 dakika boyunca siyah ekranda kalan bir konsoldan daha iyi ve zihinsel anlamda daha az sınırlı olursunuz.

Tamamdır herkese teşekkürler arkadaşlar, normalde Xbox Series S alacaktım fakat bilgisayarım olduğu için Controller almayı düşünmeye başladım çaba ve gayretiniz için teşekkür ederim. Konu kapanabilir.

@Famronty cihaz o kadar güzel ki Microsoft Edge'de sırf biraz daha performanslı çalışabilmek için başka bir sekemye geçtiğiniz zaman direkt önceki sekmeyi kapatıyor ve Technopat'tan konu mu açacaksınız gidip onunla tekrar uğraşacaksın (en az 250 saat Microsoft Edge'de durdum oyunları sevmiyorum internette dolaşmak daha mantıklı Xbox ssde)

@@Famronty cihaz o kadar güzel ki Microsoft Edge'de sırf biraz daha performanslı çalışabilmek için başka bir sekemye geçtiğiniz zaman direkt önceki sekmeyi kapatıyor ve Technopat'tan konu mu açacaksınız gidip onunla tekrar uğraşacaksın (en az 250 saat Microsoft Edge'de durdum oyunları sevmiyorum internette dolaşmak daha mantıklı Xbox ssde)
Hocam siz bu cihaza 5-6 bin TL verip herşeyi yapmasını bekliyorsunuz. Bu cihazın amacı mini PC olmak değildir. Bu sadece bir özellik. Konsolun amacı oyun oynatmaktır. Bunda da bir sorun göremiyorum.

Geri
Yukarı