2023'te Xbox Series S alınır mı?

Hocam siz bu cihaza 5-6 bin TL verip her şeyi yapmasını bekliyorsunuz. Bu cihazın amacı mini PC olmak değildir. Bu sadece bir özellik. Konsolun amacı oyun oynatmaktır. Bunda da bir sorun göremiyorum.

Tamam oyun kısmına gelelim oyun oynuyorsun hop bir anda Xbox üzerinde takılı olan bir USB yerinin yeri bozuldu tak çıkar yapıp 5 dk uğraşıyorsun ve en sonunda çözümünu bilmediğin için adam gelip seni vuruyor ve sonra niye bozuldu bu diyorsun ve bir süre sonra kendiliğinden tekrar çalışıyor o kadar güzel cihaz.

Tamam oyun kısmına gelelim oyun oynuyorsun hop bir anda Xbox üzerinde takılı olan bir USB yerinin yeri bozuldu tak çıkar yapıp 5 dk uğraşıyorsun ve en sonunda çözümünu bilmediğin için adam gelip seni vuruyor ve sonra niye bozuldu bu diyorsun ve bir süre sonra kendiliğinden tekrar çalışıyor o kadar güzel cihaz.
Hocam durduk yere neden USB portu bozulsun? Zaten kol için hem kablosuz hem kablolu özelliği var. Öyle bir şey oldu diyelim pil takıp oynarsınız.

Farklı bir klavye ve mouse denediniz mi? Gecikme oranı ile ilgili olabilir.

Her şeyi denemiştim bu sorun hep olmuyor arada sırada oluyor ama olduğu zaman bikitiryor tam duzeldi diyorsun 5 saniye sonra tekrar oluşuyor hatta şimdi aklıma bir yaşadığım sorun daha geldi ben bir akşam oyun oynayıp sapa sağlam bir şeklide kapatmıştım ardından diğer gün okula gittim geldim oyun oynayayım dedim açtım bir baktım kontrolcü çalışmıyor her şeyi denedim ve olmadı en son canlı desteğe sordum Xbox'un üzerinde olan butona 10 saniye basılı tutup kapatıp ardından arkasındaki fişi çıkarıp son olarak 10 dk sonra takınca düzelir dedi bende dalga geçiyor sandım ve yaptım gerçekten düzeldi ama şimdi benim kontrolcü neden bozulmuştu onu hala bilmiyorum.

Ben Xbox SS aldım; oyunlarda bir anda atma, depolama yetmeme ve ısınma gibi birçok sorun var. Şu anda kutusuna koydum boş boş duruyor. Alınmaz bilgisayardan daha zevk alırsınız.

Isınma her şeyde var önemli olan PS4 Pro'daki gibi uçak gibi ses çıkartmaması oyunlarda bir anda atma çok yaşanan bir şey değil PC dede PS dede Xbox Series X dede aynı şey yaşaniyor birçok zamanda oyun kaynaklı oluyor depolama yetmeme diyorsunuz Seagate'in 2 TB HDD'si şu anda 1600 lira daha dün 1300'dü onu alıp 40 tane oyun yüklersiniz.

Isınma her şeyde var önemli olan PS4 Pro'daki gibi uçak gibi ses çıkartmaması oyunlarda bir anda atma çok yaşanan bir şey değil PC dede PS dede Xbox Series X dede aynı şey yaşaniyor birçok zamanda oyun kaynaklı oluyor depolama yetmeme diyorsunuz Seagate'in 2 TB HDD'si şu anda 1600 lira daha dün 1300'dü onu alıp 40 tane oyun yüklersiniz.

Oyunlar HDD'den açılmasada HDD'den SSD'ye transfer edip oynarsınız Max 5 10 dakika sürüyor.

Geri
Yukarı