2024 TVS RTR Apache 200 başlangıç için alınır mı?

melihkrr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir araştırma sonucu bu motoru buldum. İlk motorum olacak şehir içi kullanımı ve acemiliğimi atmak için alacağım. 106.000TL'ye buldum 24 modeli tanıdık birisi borcu olduğundan daha motor 100 Km'de bana satacak sizce alınır mı? Başlangıç için önerir misiniz? Amacım acemiliğimi atmak sonra için planlarım farklı MT25'e geçeceğim.

Sıfırı 111k diyor zaten hocam. Bence sıfır al kafan rahat olsun.

Hocam tanıdıkla beraber bayiden aldık zaten borcu olduğu için direkt satmak istedi motorda bir sıkıntı yok 100km oldu daha zaten onu geçtim sizce alınır mı bu motor önemli olan o başlangıç olacağı için her motor güzel gelecektir ama Motor'dan soğumak istemem.

Hocam tanıdıkla beraber bayiden aldık zaten borcu olduğu için direkt satmak istedi motorda bir sıkıntı yok 100km oldu daha zaten onu geçtim sizce alınır mı bu motor önemli olan o başlangıç olacağı için her motor güzel gelecektir ama Motor'dan soğumak istemem.
Madem sıfır gibi alabilirsin. Sonuçta plaka çıkarttırma, ruhsat falan derken 8-9 bin TL daha masraf yaparsınız sıfır motora.

Öneririm çok dayanıklı motorlar üreten bir marka hatta nasip olursa tvs Raider 125 almak istiyorum.

Biraz acemliğimmi atmak için alacağım açıkçası motora iyice hakim olunca MT25'e geçiş yapacağım hemen şu anlık düşüp kalkma olayları vs için F/P bir ürüne bakıyorum yoksa KTM istiyordum ama bu motor daha mantıklı geldi sipariş veriyorum haftaya bir bakayım motora buraya görüşlerimi paylaşırım.

Biraz acemiliğimi atmak için alacağım açıkçası motora iyice hakim olunca MT25'e geçiş yapacağım hemen şu anlık düşüp kalkma olayları vs için F/P bir ürüne bakıyorum yoksa KTM istiyordum ama bu motor daha mantıklı geldi sipariş veriyorum haftaya bir bakayım motora buraya görüşlerimi paylaşırım.
O zaman parçası kolay ve ucuz bulunan bir motor seçmeye özen gösterin. Parça konusunda fikrim yok fakat dediğim gibi TVS iyi markadır.

Şimdiden hayırlı olsun, yerinizde olsam tanıdığınızın motorunu alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı