2024 yılında alınabilecek F/P mekanik klavye önerisi

Bütçe
800
Merhaba dostlarım;
Bir mekanik klavye alacağım bütçem 800 TL önerebileceğiniz F/P mekanik klavye varsa atarsanız sevinirim.

Bütçe artarsan bunu öneririm.

Bu bütçeye fazla bir performans beklemeyin yine de hocam. Attığım modeller arasında K617 de yay sesi var Ajazz olan ürün tercih edilebilir güzel bir klavye onun dışında Magic Refiner olan da ortalama bir klavye üzmez sizi T60 Switch'leri berbat sizi tatmin etmeyebilir ama bütçenizde başka alternatif yok maalesef.

Son düzenleme:

Bütçe artarsan bunu öneririm.

Bu bütçeye fazla bir performans beklemeyin yine de hocam. Attığım modeller arasında K617 de yay sesi var Ajazz olan ürün tercih edilebilir güzel bir klavye onun dışında Magic Refiner olan da ortalama bir klavye üzmez sizi T60 Switch'leri berbat sizi tatmin etmeyebilir ama bütçenizde başka alternatif yok maalesef.
hocam Ajazz olan klavyeyi oyun oynamak için(rekabetçi oyunlar valorant,cs gibi) almayı düşünüyorum önerir misiniz herhangi bi sıkıntısı var mıdır?

Anladım hocam değerlendireceğim teşekkür ederim ilginiz için.
İyi günler herkese

1 ay olmuş terkar canlandırmak istemezdim konuyu kusura bakmayın.

Hocam hangi klavyeyi aldınız, memnun musunuz?

BAjazz klavye mi daha iyi olur şu son atılan Bluetoothlu olan yoksa redragon k580 mi?
K580 2.000 i geçmiş durumda şuan alınmaz gibi ama indirim olursa düşünülebilir mi?

İyi günler herkese

1 ay olmuş terkar canlandırmak istemezdim konuyu kusura bakmayın.

Hocam hangi klavyeyi aldınız, memnun musunuz?

BAjazz klavye mi daha iyi olur şu son atılan Bluetooth'lu olan yoksa Redragon K580 mi?
K580 2.000'i geçmiş durumda şu an alınmaz gibi ama indirim olursa düşünülebilir mi?

Bütçene bağlı. Bütçen nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı