2024 yılında RTX 2060 6 GB alınır mı?

renais

Hectopat
Daha fazla  
Şu anki sistemim.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.

Anakart: MSI A320M Pro.

Ekran kartı: GTX1650 tek fanlı.

RAM: 8x8 çift kanal RAM.

PSU: 700W 80Plus Bronze.

Şu an sistemim bu ekran kartı çok eskidi ve hikayeli oyunlarda çok iyi performans vermiyor. NVIDIA RTX 2060 6 GB almak istiyorum 4K bütçem var. AMD ekran kartları istemiyorum bu ekran kartını alsam Days Gone tarzı DY2 tarzı oyunları yüksek-orta düzey kalitede oynayabilir miyim?

Şu anki sistemim.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.

Anakart: MSI A320M Pro.

Ekran kartı: GTX1650 tek fanlı.

RAM: 8x8 çift kanal RAM.

PSU: 700W 80Plus Bronze.

Şu an sistemim bu ekran kartı çok eskidi ve hikayeli oyunlarda çok iyi performans vermiyor. NVIDIA RTX 2060 6 GB almak istiyorum 4K bütçem var. AMD ekran kartları istemiyorum bu ekran kartını alsam Days Gone tarzı DY2 tarzı oyunları yüksek-orta düzey kalitede oynayabilir miyim?

Sıcaklık muhabbetine aldırmayacaksın alınır ben aldım. Gerçi benimkisi biraz problemli ama idare ediyorum :D

AMD tarafında RX 6600 varken alınmamalı ama madem AMD istemiyorsunuz başka seçeneğiniz de yok. Şuan güncel oyunları orta ila yüksek arası oynatabiliyor. Bu bütçeye daha iyi Nvidia kart da yok zaten.
İyi güzel de 4 bine o kartı nasıl bulacak? Haydi buldu o işlemci o kartı kaldıracak mı?

8x2 (8+8) demek istemiş muhtemelen.
Ben de öyle tahmin ettim de yine bir sorayım dedim. Belki 64 GB demek istiyordur diye.

İyi güzel de 4 bine o kartı nasıl bulacak? Haydi buldu o işlemci o kartı kaldıracak mı?

Ben de öyle tahmin ettim de yine bir sorayım dedim. Belki 64 GB demek istiyordur diye.
4100 TL. İşlemci de gayet yeterli.

O işlemciye 3060 Ti da takılır. 4 bin bütçe var ise 2060 Super zorlasın derim.

13 Ekim 2023'ten kalma ilan.

8x2 demek istedim

O işlemciye 3060 Ti da takılır. 4 bin bütçe var ise 2060 Super zorlasın derim.

13 Ekim 2023'ten kalma ilan.

Baktım da RTX2060 Super İstanbul içinde 4K ya yok olsa onu almak istiyordum.

4 bine temiz zor bence bütçe artırılıp bakılmalı RX6600 alınacaksa. Ayrıca o işlemci o kartı kaldırmayacaksa AMD boşuna yapmış derim. Gayette iyi ikili.

8x2 demek istedim

Baktım da RTX2060 Super İstanbul içinde 4K ya yok olsa onu almak istiyordum.
Param güvende ile alabilirsiniz alıcıyı koruyan bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı