2024 YKS'ye nasıl çalışılmalı?

Flawei

Centipat
Daha fazla  
Herkese hayırlı forumlar. 12. sınıfa geçtim bu ay TYT başlayıp en kısa sürede bitirmeyi hedefliyorum. Eşit ağırlık öğrencisiyim hedefim 150-200k arası. Temelim çok iyi değil. Ne önerirsiniz ne yapmalıyım hangi kaynaklar kullanmalıyım hangi ders kanallarını takip etmeliyim? Bütün önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.

Eyüp b Matematik geometri tyt matematik vdd (biraz temeliniz olsun öyle izleyin)
Özcan aykın fizik
Görkem şahin kimya
Doktor biyoloji.
Rüştü hoca veya türkçemin matematiği Türkçe edebiyat.
Ramazan yetgin tarih.(Ben başka kendime göre iyi bir hoca bulamamıştım)
Coğrafya isterseniz çalışın kanalın adı coğrafyanın kodları.
Bu hocalar sizi sıfırdan alıp en üste taşıyacaktır.
EA 150k zor bir hedef değil Ayt 20 mat 6 edebiyat TYT 70 civarı ile rahatlıkla girersiniz diye tahmin ediyorum bence hedefinizi daha da yükseltin.
Sınav süresince her kafadan bir ses çıkacak umarsamadan yolunuza çalışma sürenizi arttırarak devam edin.

Son düzenleme:
Herkese hayırlı forumlar. 12. sınıfa geçtim bu ay TYT başlayıp en kısa sürede bitirmeyi hedefliyorum. Eşit ağırlık öğrencisiyim hedefim 150-200k arası. Temelim çok iyi değil. Ne önerirsiniz ne yapmalıyım hangi kaynaklar kullanmalıyım hangi ders kanallarını takip etmeliyim? Bütün önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.

Ben Full yaz tatili TYT'yi tam halledememiştim. Ocak subata kadar anca belli bir nete kadar halledebilirsin.

Bu yığılma nerden kaynaklanıyor peki?

Ben de dilden gireceğim dilim çok iyi ama tyt'de yardıma ihtiyacım var. Özellikle matematik ile ilgili ciddi taktik ve tavsiyeye ihtiyacım var. Nasıl, nerden çalışmalıyım?
Yığılmadan kastın sıralamaysa o biraz farklı bir mevzu. Fakat 2022-23 mezunlarının 2024'e yığılmasından bahsediyorsanız bunun sebebi insanların bir sene daha şans vermek istemesi. 1 milyon bile olmayan bir kontenjana 3.5 milyon kişi girmeye çalışıyor. Tabii bu 3.5 milyonun içinde yarış kısmı ilk 200 bin içerisinde oluyor. Benim kastım 2024'e 22 ve 23 mezunlarının da girecek olması. Harbi all-star bir sezon sizi bekliyor.

Geri
Yukarı