2025 YKS'ye nasıl çalışılmalı?

Daha fazla  
2023'te ilk defa sınava girdim sınav sonucum da kötü gelince mezuna bıraktım. Daha sonra bu yıl bazı şeylerden dolayı hiç ama hiç çalışmadım. Temeli zayıf bir öğrenci olarak mental olarak da çökmüş durumdayım. 2024 YKS'ye girsem de bir halt yapamayacağım için 2025 YKS'ye hazırlanacağım. Sizce sıfır bir öğrenci olarak nasıl çalışmalıyım? Aynı şeyleri yaşayan kişiler nasıl halletti? Yardımcı olursanız sevinirim.

Seviyene uygun kaynak ve kanal kullanmanı öneririm. Matematikte BIyıklı Matematik. Ayrıca EA mısınız sayısal mısınız bunu da bilmiyorum. TYT/ AYT matematikte önebilreceğim kaynak 345. Aklıma gelen bunlar.

Seviyene uygun kaynak ve kanal kullanmanı öneririm. Matematikte bıyıklı matematik. Ayrıca EA mısınız sayısal mısınız bunu da bilmiyorum. Tyt/ AYT matematikte önebilreceğim kaynak 345. aklıma gelen bunlar.

Sayısaldan hazırlanacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim sınava 14 ay olmasına rağmen başarısız bir öğrenci olarak gerçekten çalışsam dahi yapamayacağım hissi oluyor hep bunu nasıl yenebilirim ve bunu yazarken dahi çalışmadın tabii ki de başarısız olacaktın desem dahi kendime o Tab'umu yıkamadım henüz bu konu hakkında ne yapabilirim?

Onu kendin çözeceksin. Meslek lisesinden gelip boğaziçi endüstri kazanan var. İlk senesinde becermeiyor tabii mezuna kalıp da yapıyor. Bak bu arkadaş da bir sene hazırlanmış sınava sadece:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onu kendin çözeceksin. Meslek lisesinden gelip Boğaziçi endüstri kazanan var. İlk senesinde becermeiyor tabii mezuna kalıp da yapıyor. Bak bu arkadaş da bir sene hazırlanmış sınava sadece:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izledim arkadaşın hedefi ifade ettiği kadarıyla Türkiye birincisi olmakmış ama ne yalan söyleyim benim hedefim derece yapmak da değil tabii ki net bir cevap veremezsin ama 14 ayda 200-250 k yapılır mı? Yapılırsa günde kaç saat çalışıp yapılır? (temelimin olmaması ve 30 TYT ile başladığımı göz önüne getirerek cevaplarsanız sevinirim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı