2024'te 4 yıllık sözel bir bölüm okunur mu?

Hocam sizce en mantıklı tercih nasıl olurdu 4 yıllıkta sanırım gerçekten getirisi az gibi dediğiniz gibi biraz araştırma yaptım da atamaları az ve sınavlar çok zor polislik keza çok zor matematiğim yok polislikte de elenirim herhalde şu an boyum 1.81 kilomda 65 falan kilom bayağı düşük gerçi o döneme kadar alınır sizce polislik yapılır mı?

Hocam bu puanları yapabiliyorsanız mezuna kaldığınız dönem daha yüksek puan alabilirsiniz

Hocam sizce en mantıklı tercih nasıl olurdu 4 yıllıkta sanırım gerçekten getirisi az gibi dediğiniz gibi biraz araştırma yaptım da atamaları az ve sınavlar çok zor polislik keza çok zor matematiğim yok polislikte de elenirim herhalde şu an boyum 1.81 kilomda 65 falan kilom bayağı düşük gerçi o döneme kadar alınır sizce polislik yapılır mı?

Polisliğe de bilmiyorum maalesef

Hocam bu puanları yapabiliyorsanız mezuna kaldığınız dönem daha yüksek puan alabilirsiniz

Polisliğe de bilmiyorum maalesef
hocam belki bende dehb hastalığı var maalesef yksde ek süre talep etme şansım var mı acaba birde onu soracaktım 4 yıllık her türlü geliyorda hocam

Arkadaşlar konu patlamış gibi :) önerilerinizi bekliyorum ne yapacağıma hiç karar veremiyorum bu sıralar ve netlerimdede inanılmaz derece düşüş var tyt 40 lara falan düştü ayt 15 :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı