2024'te çıkacak CoD oyununun adı Call of Duty: Black Ops: Gulf War olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Normalde bu yıl çıkması beklenen fakat daha büyük şeyler yapılacak gerekçesiyle ertelenen Call of Duty oyunu, Black Ops serisine ait olacak ve adı Gulf War olacak.

Kaynaklar:

Ben şunu buraya bırakayım, Call of Duty Black Ops 30 çıkarsa haber verirsiniz.

images.jpg

Baymadi mi abi artık sürekli Black Ops ve Modern Warfare başka bir şey yok. Ghosts, Advanced Warfare gibi serileri ulu orta yerde bıraktılar bari onların devami gelsin veya farklı bir oyun görelim artık. Riske girin biraz.
Ghosts oyununu çok sevmesem de seride en çok devamını istediğim oyunlardan biri. Adamlar 2. oyunu yapacakmış gibi hikayeyi yarım bitirmişlerdi o oyunda.

Ooo Saddam abi geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İçine ettiler serinin. Son çıkan CoD MW 3'ün berbat olması ile birlikte CoD serisi bitmiştir.

Tek oynadığım Call of Duty oyunlarının Nintendo DS'e çıkan Call of Duty oyunları olan biri olarak söylüyorum.

Evet serinin içine ettiler.

Sorun yok hikaye modunu oynayıp yine aynı oyun olduğu görüp, gördüğüm her yerde gömüp geçeceğim. Online modu çok iyi vs. diyenlere de oynamıyorum ben Online deyip daha da fazla hikaye modu göreceğim. Bir de Black Ops adını kullanıyorlar diye daha da fazla gömeceğim. Her sene aynısı. Hiç şaşmaz.

İçine ettiler serinin. Son çıkan CoD MW 3'ün berbat olması ile birlikte CoD serisi bitmiştir.
Ben bu oyundan biraz daha umutluyum. Son CoD oyunları arasında en uzun geliştirilen oyun bu olmuş olacak.

Ha gerçekten farklı bir Call of Duty görmek istiyorsanız 2024'te çıkacak Call of Duty masa oyununa bakın. Masa oyunu derken gerçekten fiziksel olarak satılacak bir oyundan bahsediyorum.

Geri
Yukarı