2024'te hala oyun videoları tutar mı?

Saçma sapan hareketler yaparak ve küfür ederek izlenebilirsin. Misal bakirkertenkele31. Kısacası hala izleniyor ama eskiye nazaran daha az. Artık eğlence içerikleri daha ön planda, kimse oturup birinin oyun oynayıp tepki vermesini izlemiyor. Ayrıca çoğu kişinin artık oyunlara erişimi daha da kolaylaştı. İzlemek yerine kendi oynuyorlar.

Saçma sapan hareketler yaparak ve küfür ederek izlenebilirsin. Misal bakirkertenkele31. Kısacası hala izleniyor ama eskiye nazaran daha az. Artık eğlence içerikleri daha ön planda, kimse oturup birinin oyun oynayıp tepki vermesini izlemiyor. Ayrıca çoğu kişinin artık oyunlara erişimi daha da kolaylaştı. İzlemek yerine kendi oynuyorlar.
Küfür etmek gibi değil de normal bir şekilde tepki veriyorum. MuratAbiGF de küfür ediyor ama ben zorunda değilim. Ve sistemim iyi değil.

Merhaba arkadaşlarım,
2024 de oyun videoları tutar mı? Düşük sistemim var. Ve eğer tutarsa ne gibi yol izlenmeli?

Oynayacağın oyun türüne bağlı oyun videolarında en çok izlenen katogoriler şu şekilde Simulator ve hikaye odaklı çogunlukla artık kimse LoL, CS videoları izlemez misal.

Oynayacağın oyun türüne bağlı oyun videolarında en çok izlenen katogoriler şu şekilde Simulator ve hikaye odaklı çogunlukla artık kimse LoL, CS videoları izlemez misal.
Eski simulator oyunları da izlenmez mesela. Who this is man diye Adolf hitlerin komşusu olduğumuz oyun var. Hello neighbor tarzında.

Eski Simulator oyunları da izlenmez mesela. Who this is man diye Adolf Hitler'in komşusu olduğumuz oyun var. Hello Neighbor tarzında.

Onlar simulasyon o zaman Simulator belli bir işletmenin kuruluşunu yönetme veya kurma gibi diyebilirim size birkaç örnek bırakıyorum buraya.

İnternet kafe Simulator​

GYM Simulator​

Geri
Yukarı