2024'te Hearts of Iron IV: La Résistance DLC'si alınır mı?

onurkagan

Centipat
Merhaba! Malumunuz HOI4 toplama bir oyun ve DLC almadan oynanmıyor. Sanırım bu genişleme paketi oyuna ajan mekanikleri ekliyormuş. Geçmişte açılan konulara baktım ve geneli alınır demiş lakin o dönem 14 lira olan DLC şu an %50 indirim ile 6 dolar. Güncel kura bakılırsa 194,29 Türk Lirası ediyor. Konu onaylanıncaya kadar 200 olur zaten. Acaba La Résistance; 2024 senesinde 200 lira verilmeye değecek bi' DLC mi?

Sahip olduğum DLC'ler:
  • Waking the Tiger
  • Death or Dishonor
  • Together for Victory
  • Battle for the Bosporus
  • Man the Guns

Merhaba! Malumunuz HOI4 toplama bir oyun ve DLC almadan oynanmıyor. Sanırım bu genişleme paketi oyuna ajan mekanikleri ekliyormuş. Geçmişte açılan konulara baktım ve geneli alınır demiş lakin o dönem 14 lira olan DLC şu an %50 indirim ile 6 dolar. Güncel kura bakılırsa 194,29 Türk lirası ediyor. Konu onaylanıncaya kadar 200 olur zaten. Acaba La Résistance; 2024 senesinde 200 lira verilmeye değecek bi' DLC mi?

Sahip olduğum DLC'ler:
  • Waking the tiger.
  • Death or dishonor.
  • Together for victory.
  • Battle for the Bosporus.
  • Man the guns.

Alınabilir Paradox oyunları DLC'siz oynanmaz.

Merhaba! Malumunuz HOI4 toplama bir oyun ve DLC almadan oynanmıyor. Sanırım bu genişleme paketi oyuna ajan mekanikleri ekliyormuş. Geçmişte açılan konulara baktım ve geneli alınır demiş lakin o dönem 14 lira olan DLC şu an %50 indirim ile 6 dolar. Güncel kura bakılırsa 194,29 Türk Lirası ediyor. Konu onaylanıncaya kadar 200 olur zaten. Acaba La Résistance; 2024 senesinde 200 lira verilmeye değecek bi' DLC mi?

Sahip olduğum DLC'ler:
  • Waking the Tiger
  • Death or Dishonor
  • Together for Victory
  • Battle for the Bosporus
  • Man the Guns
Çok önemli bir dlc değil. oyunu zorlaştırmak için ve gerçekçilik katmak için bir dlc'dir. Paranıza yazık olmaz boş bir dlc değil fakat param fazla yok diyorsanız almanıza gerek yok. bunu alacağınıza no step back alın daha iyidir. üstelik bu dlc de sovyet oynarken troçkiyi öldürmek için meksikaya ajan göndermenizi sağlıyor gerçekçilik katıyor fakat çok kullanacağınızıda sanmıyorum. çünkü bir yerden sonra ajanların bir işi yapması için verdiği bekleme süresi sıkıyor.

Geri
Yukarı