2024'te iPhone 11 alınır mı?

LyNice

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi sosyaller. Aramalara cevap verecek, Instagram, Spotify açacak bir telefon arayışındaydım. Android kısımda kameralar kötü olduğunu düşünüyorum. iPhone 7 kullandım bir süre, cidden çok güzel kamerası. 16 bin TL fiyata iPhone 11 almaya karar verdim. Sizce doğru bir karar mı?

Arkadaşlar iyi Sosyaller. Aramalara cevap verecek, Instagram, Spotify açacak bir telefon arayışındaydım. Android kısımda kameralar kötü olduğunu düşünüyorum. iPhone 7 kullandım bir süre, cidden çok güzel kamerası. 16 bin TL fiyata iPhone 11 almaya karar verdim. Sizce doğru bir karar mı?

iPhone 11'e 16K verilmez hocam ve muhtemelen bu sene son iOS Güncellemesini alacak. Önerim 13'e çıkabiliyorsanız 13 almanız ya da Android tarafından yurt dışı kayıtlı cihazlara bakmanız Mi 12- Mi 13 serisi ya da Samsung S22 serilerine bakabilirsiniz yurt dışı fiyatları hakkında pek fikrim yok ama kayıt oluyordu.

O telefonu hiçbir şekilde almak mantıklı değil. Şöyle söyleyeyim, ekranı 1080p bile değil ve IPS. Ayrıca güncelleme desteği bitti bitecek. O fiyata alacağın sıfır android telefon bile çok daha mutlu eder. Sırf elma logosu olacak diye kazıklanmayın. Lütfen. Kamera algısı da tamamen 13 yaş Sude kitlesinin uydurması.

Yeni konular

Geri
Yukarı