2024'te iPhone 11 alınır mı?

1 sene önce bana forumda deli gibi iPhone 11 önerisi geliyordu. İyi ki kimseyi dinlememişim de Xiaomi 12T almışım aynı paraya. Güncelleme desteğini hesaba katmıyor kimse.

Sorunun cevabına gelirsek; Değil şu zaman son 2 sene içinde de iPhone 11 alınmaz.
2021 sonu ya da 2022 başı bence iPhone 11 almak için son yıldı.

Cehalet tehlikeli cesarettir. İşlemcisi hala en iyisi. Senin kasan Android telefonuna rağmen bu model hala taş gibi. Bu fiyata alınacak en iyisi diyorum hala neyin kafasını yaşıyorsun.

Ustam cidden Android'ler kasıyor. iPhone kullanırken 4-5 günlük uygulama kullanacağım. Beni 2030'a kadar götürse kafi alo desin fotoğraf çekim şarkı dinleyeyim kafi. Xiaomi 9C kullanıyorum şu an hani fark çok büyük.

Evet sadece fotoğrafa Instagram WhatsApp Spotify telefon kullanacağım.
GT 2 ya da Honor 90 bakınız.

Ustam cidden Android'ler kasıyor. iPhone kullanırken 4-5 günlük uygulama kullanacağım. Beni 2030'a kadar götürse kafi alo desin fotoğraf çekim şarkı dinleyeyim kafi. Xiaomi 9C kullanıyorum şu an hani fark çok büyük.
Redmi 9C çok düşük bir modeldir. 2030'a kadar götürecek bu fiyat bandında cihaz var mı emin değilim.

Bu algı da tamamen sizin gibi saçma sapan markaların saçma sapan düşük modellerini kullananlar tarafından oluşturuluyor. Suç tamamen androidin değil mi? Elindeki telefonun donanımının ne suçu var?

Yani gidip10.000 liralık Android alırsan kasacaktır tabii.
Ben aynı fiyata 12T almıştım kasım 2012'de hala canavar gibi gram kasma yok.
Hatta PUBG'yi en yüksek grafiklerde 120 FPS oynatan nadir telefonlardan diyebilirim.
Şu anda iPhone 13'ten aşağısı alınmaz.

Geri
Yukarı