2024'te Nothing Phone 1 alınır mı?

Hocam telefonun görünüşü dışında bir artısı yok gibi gözüküyor, şirketin güncelleme sözü ve yeniliğe açık olması alınabilirliğini arttırır mı sizce?
Hayır, NP 1 modelinin fiyakalı olması dışında göze çarpar bir yeniliği yok.
Gidip dâhâ ucuza GT2 alsan yine NP 1 ile denk sayılır, bence Honor 90 bakmalısın oyun derdin yoksa.

Tasarım olarak köşeli olması, iPhone almak isteyip absürt fiyatlarına çıkamayan kişi için cezbedici olabilir. NP1 konusunda çok ayrık görüşler var. Kullananlar ya hiç beğenmiyor, ya da çok seviyorlar cihazı. Kullanmadan kesin bir yargıya varmak zor.

Teknosa'da satılıyor. Eğer yakınında mağazası varsa elden gidip görmenizi tavsiye ederim. Sonrasında beğenirseniz internetten daha ucuza alabilirsiniz.

Hayır, NP 1 modelinin fiyakalı olması dışında göze çarpar bir yeniliği yok.
Gidip dâhâ ucuza GT2 alsan yine NP 1 ile denk sayılır, bence Honor 90 bakmalısın oyun derdin yoksa.
Hocam aktif olarak Realme 8 kullanıyorum, yeni Android güncellemesi almayacak ve zamanla yetersiz kalacak. Honor 90 almayı düşündüm fakat görünüşü aşırı kaçıyor, daha sade bir telefon olması bahabında NP1'i düşünmüştüm, fakat neredeyse hiç stabil yorumu yok. Seven çok seviyor sevmeyen nefret ediyor.

Hocam aktif olarak Realme 8 kullanıyorum, yeni Android güncellemesi almayacak ve zamanla yetersiz kalacak. Honor 90 almayı düşündüm fakat görünüşü aşırı kaçıyor, daha sade bir telefon olması bahabında NP1'i düşünmüştüm, fakat neredeyse hiç stabil yorumu yok. Seven çok seviyor sevmeyen nefret ediyor.
Benim beğendiğim bir cihaz değil, ledli tasarımını beğenmiyorum. Beğendiysen buyur al cihazı.

Benim nacizane görüşüm Android sürümü iyi işlemciye sahip olduktan sonra çokta mühim değil, vapor chamber da oldu mu tam olur.

Bu bütçelerde şu an en mantıklı ürün Realme GT 2.
  • Realme GT 2'nin içerisinde Snapdragon 888 yer alıyor. Snapdragon 888'den daha güçlü bir SoC barındıran bir cihaz yaklaşık 18.000 TL ve sonrasında başlıyor.
  • A54, Nothing Phone 1 ve GT 2, aynı ana kamera sensörünü taşıyor.
  • Malzeme kalitesi ve premium hissiyat olarak Nothing Phone 1 daha iyi.
  • Yazılım stabilitesi olarak Nothing Phone 1 daha iyi.
A54 tamamen mantıksız bir cihaz. Tek olayı 4 yıl Android güncellemesi alacak olması.

Nothing Phone 1'in en büyük eksisi, garantisi bittiğinde muhtemelen sağdan soldan pek de bir destek alamayacağın gerçeği. Telefoncuların bazıları, Nothing Phone markasını bile bilmiyor :D

@Kaleo Nothing Phone 1 icin konusuyorsak su an indirimli fiyatinda. 1 ay onceye kadar 17.000 TL'ye satiliyordu.
İleride daha stabil ve daha düşük fiyatta olacağını düşünüyorsanız biraz daha bekleme taraftarıyım, güncel olarak Realme 8 kullanıyorum. yükseltme biraz keyfi olacağı için acele etmek istemiyorum. Kaliteli hissiyat veren bir telefon almak istiyorum fakat 2-3 aylık maaşımı iPhone'a verip şarj kablosu ile gezmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı