2060 hala alınır mı?

Bitcoin düşünce veya artınca kazım yapılan coinleri de etkilediği için genel olarak yazdım.
BTC'nin altcoinlere olan etkisi fazla değil artık. ETH 2.0 gelse de 1.0 devam edecek üstelik. Mining dediğimiz şey kolay kolay kalkmayacak piyasadan. Ekran kartı üreticileri donanımsal bir engel koyarsa ve çip üretimleri sıkıntısız devam ederse piyasa anca kendisini toplarlar. En az 2-3 yıl sürer bu da.

BTC'nin altcoinlere olan etkisi fazla değil artık. ETH 2.0 gelse de 1.0 devam edecek üstelik. Mining dediğimiz şey kolay kolay kalkmayacak piyasadan. Ekran kartı üreticileri donanımsal bir engel koyarsa ve çip üretimleri sıkıntısız devam ederse piyasa anca kendisini toplarlar. En az 2-3 yıl sürer bu da.
Kalkması anlamında demedim eğer çok fazla düşerse yine devam eden olacaktır fakat elindeki kartları piyasaya sürecek olan kişiler bir nebze piyasayı düşürür demek istedim.

Hocam verilere baktığımız zaman Bitcoin 60 bindeyken bir kart 17 dolar getiriyordu 30 bine düşünce 3 dolara düştü.

Ya ne verisi dostum kendim kazım yapmaktayım %30 civarı etkilendi ki ayriyeten 17 dolardan 3 dolara düşmedi kafanızdan sallamayın.

Fiyatların düşmesini beklersen ahirette alırsın anca ekran kartı vakit kaybetmeden al Haziran'da fiyatlar düşecek diyenlere bak ne oldu.

Elimdeki RX580 satıp sizce RTX2060 geçmeli miyim yoksa fiyatların biraz düşmesini bekleyip 3060 veya 3060 Ti mi almalıyım?
Konudan saptık hocam kusura bakmayın ama o fiyatları o kartlara vermek yerine gidip 6700XT alın, 3070 gücünde bir kart ve piyasası diğerlerine göre daha düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı