2060 hala alınır mı?

Durum şimdilik böyle. Bir gün güncelleme kesildiğinde kartın gücüne değil çıkış tarihine bakılarak bu iş yapılıyor. Mesela 8 GB R9 390X artık güncelleme alamazken, 2 GB RX 460 halen güncelleme desteği alıyor.
2060'ın desteği bittiğinde sen kartı çöpe atmış olursun zaten dert etme. Boş boş böyle mevzulara takılmayın. 2022 Şubat ayında çıkan sürücüde hala 700 serisine destek veriliyordu mesela.

Sürücü desteği kesilince kart çalışmayı durdurmuyor, yeni çıkan sürücüleri kuramıyorsun o kadar. Bu olduğunda zaten yeni sürücülere ihtiyacın kalmayacak kadar güçsüz kalıyor kartın. Şimdi GTX 680'e en güncel sürücüyü çıkarsa ne olur mesela? Son çıkan oyunları açacak mı sanki?

2060'ın desteği bittiğinde sen kartı çöpe atmış olursun zaten dert etme. Boş boş böyle mevzulara takılmayın. 2022 Şubat ayında çıkan sürücüde hala 700 serisine destek veriliyordu mesela.

Sürücü desteği kesilince kart çalışmayı durdurmuyor, yeni çıkan sürücüleri kuramıyorsun o kadar. Bu olduğunda zaten yeni sürücülere ihtiyacın kalmayacak kadar güçsüz kalıyor kartın. Şimdi GTX 680'e en güncel sürücüyü çıkarsa ne olur mesela? Son çıkan oyunları açacak mı sanki?
Ben kartın gücünden bahsetmiyorum. FSR gibi RSR gibi güncelleme ile gelen özelliklerden bahsediyorum. Sürücü desteği kesilen kart işte böyle yenilikleri göremiyor.

Ben kartın gücünden bahsetmiyorum. FSR gibi RSR gibi güncelleme ile gelen özelliklerden bahsediyorum. Sürücü desteği kesilen kart işte böyle yenilikleri göremiyor.
Hayatında kaç kere böyle bir olaya tanık oldun, bir kere mi iki kere mi? 1.

Bahsedilen durum 1080 mi 2060 mi vs. gibi bir durum olsa haklı olurdun ama konuda bahsedilen kartlar arasında böyle mimari bir uçurum yok. Aynı şeyin öpülmüş hali gibi daha çok 2.

Gereksiz yere uzadı bu tartışma. Adam alıp kasaya takacak ve 2060 daha çok FPS verecek. Oyun oynarken içindeki 3050 mi 2060 mı 2090 mı 3095 mi kimsenin umurunda değil. Ekran kartını alırken herkesin derdi performans. Ortada fol yok yumurta yokken, gelecekte olabileceğine dair herhangi bir sebep yokken açık ara güçsüz kartı almak kerizliktir, kesin bilgi.

Geri
Yukarı