2060 hala alınır mı?

367519

Decipat
Merhaba arkadaşlar, piyasadan haberim var az çok fakat sizin de fikrinizi almak istedim. Şu an RTX serisi karta iş gereği ihtiyacım var (sadece iş değil birçok zaman oyunda oynayacağım fakat 3D model işimde olduğu için NVIDIA olması şart) 3050 almak istemiyorum açıkçası doğru daha güncel resizable bar desteği var vb. fakat arada ki performans farkı gözüme fazla geliyor açıkçası genel görüş konusu olmasını istedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun fiyata bulunursa neden alınmasın? 3050'nin gücü, 3060'ın fiyatı belli. 2060 hala iyi bir alternatif bir önceki neslin kartı olsa da.
Hocam asus dual oc 6900 6 ay taksitte var vade farksız ama biraz pahalı geldi bilemiyorum ki bende.
RTX 2060'ın 12GB VRAM'li versiyonları var. Alabilirsen ondan alabilirsin, işine o daha iyi gelebilir. Oyunlarda standart RTX 2060'a göre ortalama 5 FPS daha fazla veriyor ama iş için belki daha verimli olur.
Hocam fark 1k 12 gb versiyonla şimdi o kadar vermişken 1k daha verip 3060 alayım diyorum bu böyle böyle gidiyor sonra taksitler herşeyi kitliyor maalesef.

Hocam asus dual oc 6900 6 ay taksitte var vade farksız ama biraz pahalı geldi bilemiyorum ki bende.

NVIDIA kanadı bu durumlar böyle maalesef, fiyatlar bir düzene oturamadı henüz. 3050 ve 3060 fiyatlarıyla kıyaslayınca ASUS Dual 2060 f/p olarak normal görünüyor.

@kino biraz daha bekleme taraftarıydım fakat fed inatla faiz artırımına gidecek gibi eth batsa da bize faydası pek olmayacak gibi sizin bu konu da bir görüşünüz var mı?
NVIDIA kanadı bu durumlar böyle maalesef, fiyatlar bir düzene oturamadı henüz. 3050 ve 3060 fiyatlarıyla kıyaslayınca ASUS Dual 2060 f/p olarak normal görünüyor.
Hocam 7600e 6600xt nitro+ gördükçe rahatsız oluyorum bu fiyata 2060'dan fakat maalesef işlerimi de aksatamıyorum.

@367519 o son kullanıcıya yansıyana kadar ne kadar beklenecek kim bilir. Oyun oynamak isteyen için 7600 TL'ye 6600 XT rakipsiz lakin işin içine render, 3D girince NVIDIA önemli. Parayı iş için vereceksin aynı Mac almak gibi.
Evet maalesef öyle 1 Mayıs'ta ki olaylar olmasa bu fiyatları asla böyle tutamazlardı, şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı