2070S için model tavsiyesi

• Konuyu başlatan Bge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 298

Bge

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bilgisayar özelliklerimi söyliyeyim:
İşlemci: i7 9700K
Anakart: Aorus Z390 Elite
RAM: 16 GB 3200 MHz CL 16
PSU: 750W 80+ bronz

5000 TL gibi bir bütçem var. 2070S model tavsiyelerinizi bekliyorum. Kullanıcılar varsa yorumlarını bekliyorum. Dolar kuru malum aldı başını gidiyor, daha fazla bekleyemeyeceğim. Çok sıkıldım onboard oynamaktan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Asus ile Msı modelleri arasında kalmıştım başta bütçem 5300 civarıydı 2070 düşünüyordum ama bir ara vatanda 2080s-Advanced 6800 tl ye inince gözümü karartıp aldım. Aynı soğutma tipi 2070s'ler ile aynı ve furmark yazılımın da hepsi son ayarlarda fan hızları %52'de max temp 62 ve avarage temp 60 dı. Ama iyice fiyat takibi yap hangisi uygunsa onu al tabiki.

Ben ASUS ile MSI modelleri arasında kalmıştım başta bütçem 5300 civarıydı 2070 düşünüyordum ama bir ara Vatan'da 2080S-Advanced 6800 TL'ye inince gözümü karartıp aldım. Aynı soğutma tipi 2070S'ler ile aynı ve FurMark yazılımın da hepsi son ayarlarda fan hızları %52'de Max temp 62 ve avarage temp 60'dı. Ama iyice fiyat takibi yap hangisi uygunsa onu al tabii ki.

Fiyat takibi için, haftanın belli günlerinde indirim yapan bir kaç site biliyorum biraz beklemeyi düşünüyorum. Umarım bu kart da indirime girer, çok cezbedici duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı