RTX 2070S model tavsiyesi

Arkadaşlar AMD 3600 işlemcim var. GTX 970 ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Kafamda RTX 2070 Super almayı planlıyorum. Gigabyte markasının tasarımı çok hoşuma gidiyor ama oyun odaklı performans konusunda, soğutma konusunda en dayanaklı hangisi öğrenmek istiyorum. ASUS Advanced Edition en iyisi diye öneri aldım ama sizin düşüncenizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Palit JS, Galax Ex Gamer, Galax WTF Edition alınabilir.
Bahsettiğiniz Gigabyte hangi model?

Eğer fiyattan tasarruf etmek istersen F/P ürünü olan Gigabyte RTX 2070 Super Gaming OC'yi önerebilirlm. Fiyatı İtopya'da 4900TL.

Uzun süredir takip ettiğim bir ekran kartı 3 fanlı tercih etmeni öneririm
Asusu tercih edeceksen Advanced Edition en iyi tercih olacaktır uzun bi süre 2070 s i araştırdım ve en uygun o model olduğunu gördüm istediğim kasa stoğa girdiğinde bende alacağım
RTX 2080 Super parasına gidipte RTX 2070 Super almak pek mantıklı değil.

Rtx 2080 Super minimum 6.500₺ bahsi geçen ekran kartı 5.400₺ nasıl bulacaksınız bu fiyata 2080 super ?

2080 Super ile 2070 Super'in fiyat anlamında benzer olduğu modeller var mı? Ben yok diye biliyorum, ama bütçe 2080 Super için yeterliyse 2070 Super yerine tercih edilmesi daha mantıklı tabii ki.
Mesela Gaming X Trio, bazı ROG modelleri neredeyse 6000 TL civarında ve o paralara uygun fiyatlı RTX 2080 Super alınabilir.

Geri
Yukarı