RX 5600XT için model tavsiyesi

Edwin

Kilopat
Yer
İzmit
Merhabalar arkadaşlar, aklımda aşağıdaki üç ürün var. Gönlüm 2060S veya 2070S almaktan yanaydı fakat bütçemi denkleştiremediğim için bu kartlardan birini almaya karar verdim. Ben Gaming X modelini tercih etmeyi planlıyordum fakat MX modeli de fiyatıyla göz kırpıyor. Sizce hangi ürünü tercih etmeliyim nedenleriyle belirtirseniz sevinirim. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Burada performans noktasında devasa farklar oluşmayacak. Sizin için görsellik anlamında hangisi daha ağır basıyorsa o öncelikte olacak. Bütçe sorununuz yoksa Rog Strix derim. Ama artan bütçeyi başka yerde kullanırım diyorsanız, Gaming MX alabilirsiniz.

Herhalde Technopat bir inceleme yapmıştı. Gaming X ve ROG için.

ASUS ROG tabikide.
Sıralama yapmak gerekirse: ROG>Gaming X>Gaming MX.
Teşekkürler tavsiyeleriniz için. ROG ve Gaming X incelediğim incelemelerde kafa kafaya gözüküyor çok kararsız kaldım şahsen :).

ROG 3 fanlı soğutması daha iyi. Sürücü sorunları ile karşılaşmazsan on numara kart.
Sürücü sorunları çözülmüş diye duydum hala devam ediyor mu?

Burada performans noktasında devasa farklar oluşmayacak. Sizin için görsellik anlamında hangisi daha ağır basıyorsa o öncelikte olacak. Bütçe sorununuz yoksa Rog Strix derim. Ama artan bütçeyi başka yerde kullanırım diyorsanız, Gaming MX alabilirsiniz.
Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Görsellik olarak tabiki gaming x ve rog strix öne çarpıyor fakat MX'in de fiyatı çok uygun geldi :).

Herhalde Technopat bir inceleme yapmıştı. Gaming X ve ROG için.
Evet ikisini de izledim fakat kayda değer bir fark göremedim sanırım görselliğe göre tercih etmem gerekecek :).

Onun için hangi sitelere bakmam gerekiyor?

Uygun diye tercih edebilirim fakat ısınma sorunu yaşar mıyım?
Baktım da Sapphire Pulse 3000 TL olmuş. Vatan 3000 TL'ye ROG satıyor. Bu fiyatta iken kaçırmayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı